NFON Polska

NFON jest ogólnoeuropejskim dostawcą komunikacji głosowej w chmurze dla biznesu. Działa na 15 rynkach w Europie, na których obsługuje ponad 50 000 klientów i pracuje z siecią ponad 3000 Partnerów.

Flagowym produktem NFON jest Cloudya - platforma do sprawnej komunikacji w chmurze. Cloudya umożliwia prostsze połączenia głosowe, łatwe w obsłudze wideo konferencje i bezproblemową integrację z systemami CRM oraz narzędziami do współpracy zdalnej, takimi jak MS Teams. To kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie komunikacyjne dla firmy każdej wielkości.

Cloudya umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych za pomocą dowolnego urządzenia: komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu lub telefonu komórkowego oraz za pomocą telefonu stacjonarnego lub „meduzy” konferencyjnej. Pracownik zawsze jest dostępny pod swoim „stacjonarnym” numerem telefonu, bez względu na to skąd i na jakim urządzeniu pracuje. To możliwe dzięki pakietowi aplikacji Cloudya: na systemy Mac, Windows, iOS i Android oraz bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej. Cloudya oferuje w pakiecie ponad 150 funkcji, w tym wideokonferencje, udostępnianie ekranu, IVR, kolejki i przekazywanie połączeń itd. System może być łatwo zintegrowany z ponad 60 różnymi CRM oraz Microsoft Teams czy Skype.

Portfolio NFON to cztery segmenty działalności: komunikacja biznesowa oparta na platformie Cloudya, rozwiązania do kontaktu z klientem – w tym najnowszy Contact Center Hub, integracja oraz enablement – np. rozwiązanie SIP Trunk: Nconnect Voice. Wszystkie usługi chmurowe NFON są obsługiwane w certyfikowanych centrach danych w Niemczech, a ich zapotrzebowanie na energię jest w 100% pokrywane z odnawialnych źródeł energii. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom komunikacyjnym NFON skutecznie wdraża firmy w przyszłość komunikacji biznesowej.

Oferta NFON odpowiada na potrzeby komunikacyjne firmy każdej wielkości. Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, co możemy zaoferować Twojej firmie!

Strona www: https://www.nfon.com/pl/
Facebook: https://www.facebook.com/NFONcom/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/nfon/
Twitter: https://twitter.com/NFONcom

Wideo

Materiały dodatkowe:

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Paweł Marciniak
Channel Sales Manager
NFON Polska

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwoju biznesu na rynku IT w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Od roku 2000 rozwijał sprzedaż wiodących firm w dziedzinie narzędzi cyfrowych do pracy zdalnej oraz mobilności biznesu, wśród nich NOKIA Internet Communications / CheckPoint, Juniper Networks. Ostatnio rozwijał działalność Matrix42 w obszarach dostarczania kompleksowej i bezpiecznej platformy dla firm do zarządzania usługami IT (ITSM), zarządzania procesami firmy, komputerami (UEM), bezpieczeństwa oraz Software Asset Management. Obecnie rozwija kanał sprzedaży usług telekomunikacyjnych firmy NFON – wiodącego europejskiego dostawcy zaawansowanej komunikacji głosowej w chmurze.Agata Adamczewska-Grudzień
Marketing Manager
NFON Polska

Wszechstronna specjalistka ds. marketingu B2B i komunikacji z ponad 16-letnim doświadczeniem w różnego rodzaju projektach marketingowych. W NFON Polska odpowiada za komunikację firmy z otoczeniem rynkowym i partnerami. Jeśli interesują Cię rozwiązania NFON lub program partnerski NGAGE – skontaktuj się z Agatą!