Commvault

Commvault - jak działamy?

Nasza platforma Intelligent Data Services pomaga wypełnić lukę w kluczowym dla organizacji obszarze, zapewniając dostępność danych dziś i jutro, kiedy biznes się rozwinie. Oferujemy nasze inteligentne usługi wszędzie tam, gdzie znajdują się Twoje dane: w środowiskach lokalnych, hybrydowych lub multicloud, a dostarczamy je w modelu SaaS (Software as a Service), w postaci gotowych urządzeń dedykowanych albo rozwiązań zarządzanych przez partnerów.

Dane stanowią fundament dla wszystkiego, co robią nasi klienci, zwłaszcza dziś, w dobie transformacji cyfrowej. Dzięki najszerszemu portfolio dostępnemu na rynku, Commvault pomaga klientom inteligentnie zarządzać danymi. Dzięki temu umożliwia im rozwijanie ich biznesu już dziś oraz wydobywanie wartości i jak najlepsze wykorzystywanie danych w przyszłości.

O nas

We współczesnej cyfrowej gospodarce dane stanowią o Twojej przewadze konkurencyjnej.

We współczesnej cyfrowej gospodarce dane stanowią o Twojej przewadze konkurencyjnej. Pozwalają przewidywać zachowania klientów, sterują wydajnością operacyjną i kształtują strategią korporacyjną. Stanowią klejnot koronny, który musi być chroniony, ale przy tym zawsze dostępny.

Problem polega na tym, że danych jest coraz więcej, szybko się zmieniają i są coraz bardziej pofragmentowane – te cyfrowe bity i bajty są w ciągłym ruchu i podlegają nieustannej ewolucji. To, jak zarządzasz danymi, ma wpływ na realizację celów i ostatecznie sukces biznesowy.

I to jest właśnie domena Commvault. Pomagamy klientom wykorzystać ich dane i dokonywać niesamowitych rzeczy. Nasze inteligentne usługi Intelligent Data Services mogą pomóc w osiągnięciu większej efektywności poprzez transformację sposobów ochrony, przechowywania i użycia danych — niezależnie od tego, gdzie się znajdują i jak są ustrukturyzowane. Jedno rozwiązanie. Jedno doświadczenie. Nieskończone możliwości.

Commvault. Bądź gotowy.

Wideo

Materiały dodatkowe:

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Hubert Kubica
Sales Engineer region EAST
Commvault

Doświadczony specjalista IT z zakresu projektowania rozwiązań ochrony danych. W Commvault odpowiedzialny za Polskę oraz Europę Wschodnią, zapewniając pomoc zarówno klientom jak i partnerom, dzieląc się wiedzą, najlepszymi praktykami i wizją Commvault wśród społeczności technicznej.