NFON

NFON jest jedynym ogólnoeuropejskim dostawcą komunikacji głosowej w chmurze. Obsługuje ponad 40 tys. przedsiębiorstw w kilkunastu krajach Europy, pracując z siecią ponad 2700 partnerów. Flagowym produktem NFON jest chmurowy system telefoniczny Cloudya - proste i niezawodne narzędzie do nowoczesnej komunikacji biznesowej. Cloudya oferuje atrakcyjny model kosztowy i ponad 150 zaawansowanych funkcji, w tym wygodne przekierowania rozmów, zarządzanie kolejką połączeń czy IVR. Z NFON możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie i na jakimkolwiek urządzeniu: Cloudya jest dostępna w formie aplikacji na systemy Mac, Windows, iOS i Android oraz bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

Dla firm wymagających więcej, niż niezawodnego systemu telefonicznego, NFON oferuje zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne, przeznaczone dla różnych branż. Są to m.in.:

  • Ncontactcenter – przenosi działalność call center na wyższy poziom
  • Nmonitoring Queues - skuteczny i wygodny sposób na wzmocnienie obsługi klienta
  • Neorecording – narzędzie do nagrywania połączeń, zarządzania jakością i prowadzenia analiz
  • Nvoice for Microsoft Teams – integracja telefonii Cloudya z MS Teams

NFON to swoboda w komunikacji biznesowej!
www.nfon.com

Wideo

 

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Paweł Marciniak
Channel Sales Manager
NFON Polska

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rozwoju biznesu na rynku IT w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Od roku 2000 rozwijał sprzedaż wiodących firm w dziedzinie narzędzi cyfrowych do pracy zdalnej oraz mobilności biznesu, wśród nich NOKIA Internet Communications / CheckPoint, Juniper Networks. Ostatnio rozwijał działalność Matrix42 w obszarach dostarczania kompleksowej i bezpiecznej platformy dla firm do zarządzania usługami IT (ITSM), zarządzania procesami firmy, komputerami (UEM), bezpieczeństwa oraz Software Asset Management. Obecnie rozwija kanał sprzedaży usług telekomunikacyjnych firmy NFON – wiodącego europejskiego dostawcy zaawansowanej komunikacji głosowej w chmurze.