Ateris

Firma Ateris SA została założona w roku 2012 w Poznaniu jako partner biznesowy firmy Software AG by świadczyć usługi związane z szeroko rozumianym zarządzaniem procesowym, zarządzaniem architekturą korporacyjną oraz dostarczać narzędzia informatyczne do zarządzania architekturą korporacyjną oraz automatyzacji procesów biznesowych. Opracowany model architektury korporacyjnej na różnych poziomach zarządzania wspiera naszych klientów w podejmowaniu skutecznych decyzji zarówno w ramach integracji różnych systemów zarządzania, jak również realizacji projektów, czyli wszędzie tam gdzie procesy oraz wykorzystywane zasoby są istotnym elementem sukcesu przedsięwzięcia. Korzystając z naszego doświadczenia potrafimy optymalnie dopasować zakres opracowanej architektury przedsiębiorstwa do potrzeb naszych klientów. Doradzamy również w optymalnym doborze narzędzi stosownie do aktualnych potrzeb w zarządzaniu organizacją, jak również w zakresie prowadzonych projektów. Wspieramy naszych klientów poprzez realizację dla nich szkoleń oraz warsztatów optymalnego wykorzystania dostarczanych narzędzi.

Firma ATERIS jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą takie spółki jak Integrale IT oraz Programa. Łącznie zatrudniamy ponad 50 osób i generujemy przychód ponad 50 mln zł. Celem naszych organizacji jest zapewnienie kompleksowej oferty w ramach rozwiązań ICT.

Materiały dodatkowe

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będą na czacie dostępni:


Maciej Konecki
Prezes Zarządu
Ateris SA

Osoba z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania architekturą korporacyjną; zrealizował dziesiątki projektów doradczych w obszarze zarządzania procesami biznesowymi, architekturą IT oraz danych. Posiadacz wielu certyfikatów w tym ITIL.Szymon Sobkowiak
Architekt
Ateris SA

Osoba z 20 letnim doświadczeniem w zakresie modelowania architektury korporacyjnej w oparciu o narzędzia ARIS, Alfabet oraz Enterprise Architect w oparciu o frameworki jak TOGAF, Archimate. Posiadacz wielu certyfikatów w tym ITIL i BPMN.