Gdzie i kiedy architekci korporacyjni są naprawdę potrzebni? Praktyczne zastosowania typowych produktów architektonicznych na przykładzie procesu fuzji.

Omówimy praktyczne zastosowania i przydatność typowych produktów architektury korporacyjnej na przykładzie modelowego podejścia do fuzji dwóch dużych przedsiębiorstw (na przykład banków). Jest to szczególnie istotne zagadnienie zwłaszcza z perspektywy tych sektorów, dla których widoczna jest postępująca ich konsolidacja. Jednocześnie w ostatnich latach można zaobserwować tendencję do ograniczania znaczenia funkcji architektury korporacyjnej, bądź też jej istotną ewolucję. W naszej ocenie podstawowe, na bieżąco utrzymywane produkty architektury nadal mają istotną wartość, będąc znacznym wsparciem w procesach planowania i efektywnej realizacji dużych przedsięwzięć w złożonych ekosystemach.

Prelegenci


Przemysław Krajewski
Senior IT Architect
BCG Platinion

Przemysław jest Doświadczonym Architektem IT, pracującym w Warszawskim biurze BCG Platinion. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów doradczych związanych z analizą i optymalizacją procesów biznesowych, planowaniem zmian w obszarze architektury korporacyjnej, architektury IT i IoT.


Grzegorz Laudy
Associate Director
BCG Platinion

Grzegorz Laudy pracuje na stanowisku Associate Director w warszawskim biurze BCG Platinion. Posiada ponad 17 lat doświadczenia zawodowego. Jest odpowiedzialny za rozwój usług Technology Consulting w ramach Praktyki Bankowej, która koncentruje się na projektowaniu architektury IT, zarządzaniu programami, PMI (integracji po fuzji), cyfrowej transformacji i integracji systemów.

 

 
Prelegenci będą dostępni na czacie w przerwie w godz. 15.00-15.25