Zwinna architektura w praktyce.

W naszej prezentacji pokażemy krok po kroku jak można podejść do wdrożenia inicjatywy biznesowej łącząc ją ze zmianami w architekturze, robiąc to w sposób lekki i przyjemny. Będzie to praktyczny przykład jednego z wdrożeń w Getin Noble Banku z wykorzystaniem Lean Architecture Framework (LAF). Na koniec prelekcja będzie wzbogacona o opowieść jak zmiany architektoniczne są realizowane w wiodącej firmie pożyczkowej.

Prelegent


Tomasz Michałek-Czerepak
Head of IT
4Finance

Współtwórca LAF-a – frameworku do zwinnego zarządzania architekturą w organizacjach. Programista, architekt rozwiązań i menedżer z ponad 14-letnim doświadczeniem, głównie w sektorze finansowym. Przez ponad trzy lata był dyrektorem działu architektury IT w jednym z większych polskich banków komercyjnych. Współzałożyciel i organizator spotkania grupy Warsaw IT Architecture.


Marcin Morawski
Dyrektor Departamentu Rozwoju Oprogramowania
Getin Noble Bank

Manager IT z 10 letnim doświadczeniem w budowie rozwiązań i zespołów IT. Od początku kariery zawodowej związany z instytucjami finansowymi. Obecnie związany z Getin Noble Bank SA, gdzie sprawuje funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju Oprogramowania. Koordynował wdrożenie innowacyjnych projektów i systemów IT we wszystkich domenach banku. Certyfikowany praktyk w zakresie zwinnego podejścia do rozwoju IT (Lean IT i SAFe). Obecnie poza pracą projektową skupiony na przełożeniu zmian w strategii biznesowej organizacji na zmiany w sposobie funkcjonowania i dostarczania wartości przez IT.

 

 
Prelegenci będą dostępni na czacie w przerwie w godz. 14.00-14.30