i2

i2 Analytical Ltd jest jedną z wiodących w Europie niezależnych, multidyscyplinarnych firm laboratoryjnych, oferującą swoim klientom szeroki zakres usług analitycznych, geotechnicznych, monitorujących oraz wsparcia technicznego nawet najbardziej wymagających projektów. Oprócz posiadania akredytacji zgodnej z ISO 17025, i2 Analytical posiada akredytację zgodną z wymagającym standardem MCERTS (Monitoring Certification Scheme) Brytyjskiej Agencji Środowiska - nasz zakresów parametrów analitycznych jest jednym z najszerszych spośród wszystkich laboratoriów w Wielkiej Brytanii. Nasze główne laboratorium, zlokalizowane w Polsce (Ruda Śląska), było pierwszym laboratorium badań środowiskowych zlokalizowanym poza Wielką Brytanią i Republiką Irlandii, które uzyskało standard jakości MCERTS.

Nasza wizja: „Być wiodącym laboratorium analitycznym, oferującym w wyniku procesu ciągłego doskonalenia najwyższą jakość usług oraz szeroki zakres analiz środowiskowych i geotechnicznych”.

Wideo

Dodatkowe materiały

 

 

W trakcie konferencji online do Państwa dyspozycji będzie na czacie dostępny:


Paweł Kot
Business Development Manager
i2 Analytical

Paweł jest z wykształcenia inżynierem środowiska, z ponad 12-letnim doświadczeniem w zakresie doradztwa środowiskowego i usług laboratoryjnych. W trakcie swojej kariery brał udział w wielu projektach remediacyjnych oraz szeregu audytów środowiskowych (w Polsce, Belgii, Hiszpanii i na Litwie), był wiodącym ekspertem i audytorem ds. azbestu w międzynarodowej firmie konsultingowo-inżynieryjnej oraz odegrał kluczową rolę w tworzeniu działu rozwoju i wdrożeń w polskim oddziale komercyjnego laboratorium badawczego. Od prawie dwóch lat jego głównym zadaniem jest rozwój obecności biznesowej wiodącej międzynarodowej firmy laboratoryjnej - i2 Analytical - w Polsce. Elementem nierozerwalnie związanym z tą działalnością jest wykorzystywanie osobistego doświadczenia oraz narzędzi badawczych oferowanych przez i2 Analytical do zapewnienia skutecznego wsparcia klientom - nawet w najbardziej złożonych i wymagających projektach z zakresu inżynierii środowiska.