Huawei IdeaHub to seria tablic interaktywnych, która obejmuje 65- i 86-calowe modele IdeaHub Pro i IdeaHub S. Modele te mają ekrany 4K i szerokokątne kamery (4K w wersji Pro oraz 1080p w S) współpracujące z mikrofonami i szerokopasmowymi głośnikami. Stanowią centrum interaktywne dla firm, które przeprowadzają nowoczesne wideokonferencje.

Tablice Huawei IdeaHub zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagających klientach i partnerach biznesowych, a jednocześnie ułatwiają pracę i pozwolą na unikalne opcje w zakresie komunikacji i prezentacji danych.

Możemy liczyć na funkcje takie jak namierzenie osoby mówiącej i wykonanie na niej zbliżenia (model IdeaHub Pro), czy dostrajanie ostrości na podstawie twarzy mówiącego. Nie ma tutaj konieczności ręcznego sterowania kamerą - odpowiada za to sztuczna inteligencja!

Rozwiązania Huawei IdeaHub to świetna propozycja dla firm stawiających na innowacyjne, nowoczesne technologie, które w dodatku chcą tworzyć inteligentne biura i systemy konferencyjne. Ponadto tablice tego rodzaju możemy wykorzystywać m.in. do prezentowania kultury organizacyjnej, publikacji w czasie rzeczywistym wewnętrznych informacji firmy w biuletynie, czy dynamicznych analiz finansowych lub porad z zakresu opieki zdrowotnej (dla pacjentów).

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach IdeaHub: