Poznaj innowacyjne systemy pamięci masowej Huawei, które wykorzystują superszybkie nośniki SSD, inteligentny algorytm FlashLink, jak również system operacyjny OceanStor.

Pamięci masowe Huawei z rodziny OceanStor pozwalają uwolnić potencjał pamięci flash. Cechują się bardzo wysoką wydajnością, ale też doskonałym poziomem niezawodności (dostępność 99,9%) przy ciągłości działania 24/7.

Przedstawiamy dwa rozwiązania, które można poznać szerzej po pobraniu materiału. To odpowiednio system Huawei OceanStor Dorado 3000 All-Flash oraz Huawei OceanStor 2600 V5.

OceanStor to ocean możliwości w zakresie storage’u

Model OceanStor Dorado 3000 All-Flash jest o 50% szybszy w porównaniu do poprzedniej generacji, jak również zapewnia opóźnienia wynoszące nawet 0,5 ms. Zapewnia inteligentne rozwiązania, które ułatwiają utrzymywanie, konserwację czy też monitorowanie pod kątem ewentualnych usterek i kondycji pracy. Wykorzystuje również bibliotekę z usterkami Huawei, co sprawia, że jest w stanie proponować natychmiastowe rozwiązania problemów dla aż 93% sytuacji. Wówczas naprawa ewentualnej usterki to zaledwie kilka minut pracy. To doskonały sprzęt dla wymagających firm z sektora MŚP.

Huawei OceanStor 2600 V5 to z kolei macierz dla oddziałów dużych przedsiębiorstw, opracowana z myślą o wymagających użytkownikach. Zapewnia znakomitą wydajność za sprawą pamięci masowej flash, która w dodatku wykorzystuje optymalizację wielordzeniową oraz inne algorytmy poprawiające wyniki operacji I/O. Możemy też liczyć na stabilny czas odpowiedzi I/0 poniżej 1 ms. Dodatkowo OceanStor 2600 V5 zapewnia ułatwione zarządzanie, ponieważ w dużym stopniu wykorzystuje rozwiązania AI do automatyzacja wielu zadań.

Firmy zainteresowane macierzami dyskowymi powinny zdecydować się na modele Huawei, ponieważ gwarantują one łatwość obsługi, niezawodność pracy, wysoką wydajność i bezpieczeństwo. Ich możliwości docenią szczególnie organizacje z sektora administracji, energetyki, mediów, edukacji czy opieki zdrowotnej.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach OceanStor: