PlayPad Media Player 2.0.5

PlayPad Media Player to odtwarzacz multimedialny, który pozwala na odtwarzanie w wysokiej jakości plików audio i wideo. Obsługuje także muzykę z płyt DVD i Audio CD. Na liście formatów wideo, które wspiera, znajdują się takie jak .mkv, .flv, .mp4, .avi, .swf, .mov, .wmv, .vob and .webm. Jeśli chodzi o audio, to znajdziemy tu oprócz wsparcia dla popularnych formatów także obsługę playlist. Za pomocą tej aplikacji można również rippować płyty CD. Kolor interfejsu programu może być zmieniany.

PlayPad Media Player posiada także inne użyteczne funkcje, np. wyszukiwanie w sieci okładki słuchanego albumu, tworzenie klawiszy multimedialnych, itp. Nie brak także graficznego equalizera, którym można dokonywać ustawień. Użytkownik może tworzyć playlisty audio, wideo oraz łączone. Niestety, brak polskiego interfejsu użytkownika. Z podobnych programów polecamy dostępny za darmo BS.Player.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.


Liczba pobrań: 2730
Cena/licencja:Ad-supported
Producent/dystrybutor:NCH Software
Rozmiar:3.74 MB

Ocena:
Twoja ocena:
Pobierz program
Inne wersje