RND Consult - pomoc na zakręcie

Szanowni Państwo! Informuję, że w Internecie została uruchomiona testowa wersja nowego serwisu, który już wkrótce może stać się konkurencją dla wiodących firm konsultingowych.

Szanowni Państwo! Informuję, że w Internecie została uruchomiona testowa wersja nowego serwisu, który już wkrótce może stać się konkurencją dla wiodących firm konsultingowych.

Jeżeli Państwa przedsiębiorstwo przechodzi trudny okres i zastanawiają się Państwo nad zasięgnięciem opinii to - voila` - jest ona w zasięgu ręki czy raczej myszki. Serwis konsultingowy RND Consult, działający pod adresamihttp://www.pergamin.pl/rndconsult orazhttp://213.76.221.118/rndconsult , potrafi postawić szybką i trafną diagnozę stanu firmy, a także zalecić działania naprawcze.

Wystarczy wpisać jeden z podanych wyżej adresów w przeglądarce, a otworzy się pierwsza strona serwisu. Po zapoznaniu się z warunkami jego użytkowania, można przejść do przygotowania analizy. W tym miejscu proszę podać trzy informacje: nazwę firmy, której ma dotyczyć analiza, objętość analizy w zdaniach, a także podpis, jaki ma widnieć pod analizą. Przyciśnięcie przycisku Wykonaj analizę wyświetli stronę zawierającą tekst zadanej długości, dla określonej firmy, podpisaną przez podaną osobę. Analizę taką można, według życzenia, wydrukować następnie na papierze firmowym i posługiwać się nią w biznesie. Zastrzegam jedynie, że nie ponoszę odpowiedzialności za wykorzystanie tych analiz.

Analizy RND Consult są dostępne na naprawdę korzystnych warunkach. Po pierwsze, wykonanie analizy jest darmowe. Po drugie, jeżeli uznają Państwo pierwszą analizę za nietrafioną (czasami zdarzy się taka), po naciśnięciu przycisku Nie, jeszcze raz zostanie wykonana nowa, różniąca się od poprzedniej. Po trzecie, jeżeli uznają Państwo analizę za pomocną, proszę przelać honorarium w wysokości 1 zł (słownie: jeden złoty polski) na konto wskazane na stronie wyświetlającej się po przyciśnięciu klawisza Tak, w porządku. Ot, cała filozofia - za to jaki efekt!

Być może analizy przeprowadzane przez RND Consult nie są tak dokładne, jak analizy tworzone przez renomowanych audytorów, ale zaręczam, że do ich stworzenia użyto wyrażeń powszechnie obecnych w opracowaniach najlepszych firm konsultingowych. Zaś każdy musi przyznać, że stosunek price/performance pozostaje bardzo korzystny dla analiz dostępnych pod wskazanym adresem internetowym, czym górują one nad opracowaniami zawodowych analityków. Przypominam, że mamy do czynienia z wersją testową serwisu. Warto też powiedzieć, że analizy z RND Consult mogą - całkiem serio - przydać się jako materiał porównawczy do dokumentacji krążącej w Państwa firmach.

Jeżeli nie uda się Państwu połączyć z RND Consult za pierwszym razem, proszę próbować w innym czasie. Oba podane adresy to domowe komputery, które właściciele czasami wyłączają.

Na pomysł stworzenia serwisu wpadłem w dniu, kiedy przez moje ręce przeszła analiza biznesowa przygotowana przez Renomowaną Firmę Konsultingową dla pewnego Szacownego Przedsiębiorstwa, stojącego w obliczu zmiany organizacyjnej. Pomyślałem wtedy, że mogę stworzyć serwis budujący takie analizy w trybie online. Jak postanowiłem, tak zrobiłem. Dodam, że prace zajęły mi około pięciu godzin, z czego połowę zajęło wymyślanie algorytmów, a resztę - budowa aplikacji.

Mam nadzieję, że serwis spodoba się Państwu. Gdyby się nie spodobał, nic nie szkodzi, przerobię go na generator horoskopów i nawiążę współpracę z kolorowymi tygodnikami. W najbliższych tygodniach poinformuję na tych łamach, ile analiz zostało wygenerowanych, jakie uzyskałem komentarze i ile osób wpłaciło honorarium na moje konto.

Zapraszam do RND Consult!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200