powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2001

Szerokopasmowe systemy dostępowe, 1 września 2001
Szerokopasmowe systemy dostępowe
Wydania specjalne

Szerokopasmowe systemy dostępowe

Tradycyjne sieci dostępowe, zbudowane z kabli miedzianych, są przewidziane przede wszystkim do świadczenia usług telefonicznych, ale nadają się także do transmisji danych z szybkością do 33,6 kb/s i innych usług wąskopasmowych. Czytaj więcej »

Co zobaczymy na KST 2001?

Z roku na rok rośnie wielkość i znaczenie firmowej oferty sprzętowej towarzyszącej Krajowemu Sympozjum Telekomunikacyjnemu w Bydgoszczy, która staje się coraz bardziej istotnym elementem imprezy – pomimo ograniczonych terenów wystawowych. Z wielu firmowych ekspozycji obejmujących systemy, urządzenia i usługi telekomunikacyjne redakcja ''NetWorlda'' wybrała reprezentatywne dla... Czytaj więcej »

Warszawska sieć metropolitalna ATMAN

W roku 1998 zaczęła powstawać w Warszawie światłowodowa infrastruktura telekomunikacyjna, przygotowana do świadczenia usług szerokopasmowych. Obecnie ATMAN obejmuje swoim zasięgiem znaczną część miasta, a węzły są zlokalizowane w kluczowych obiektach telekomunikacyjnych i w centrach biznesowych. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...