powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2013

NetWorld Guide 04/2013, 15 kwietnia 2013
NetWorld Guide 04/2013
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Mobilna firma 2013

NetWorld3 na 5 pracowników korporacji przyznaje, że nie potrzebuje biura, by dobrze wykonywać swoje obowiązki. W korporacjach trwa mobilna rewolucja, która zmienia sposób funkcjonowania firm, ale też rodzi nowe wyzwania. Konsumeryzacja i tzw. model BYOD - wykorzystywanie prywatnych urządzeń pracowników do celów służbowych - to nowy trend, który każe inaczej spojrzeć na kwestie...

Mobilna firma
Jaka strategia dla BYOD?

Jaka strategia dla BYOD?

Pojęcie obecności prywatnych urządzeń mobilnych w biznesie jeszcze kilka lat temu praktycznie nie istniało. W większości przypadków pracownicy korporacji, posiadający służbowe BlackBerry, nie mącili snu administratorom IT. To już przeszłość. Dla jednych trend BYOD to zbawienie, dla innych przyczyna nerwicy. Czytaj więcej »

Firmowe smartfony pod kontrolą

Firmowe smartfony pod kontrolą

Wobec zagrożeń związanych z trendem BYOD (Bring Your Own Device) i stale rosnącej popularności smartfonów, zarządzanie urządzeniami mobilnymi staje się kluczowym elementem sprawnie działającego systemu IT. Służą do tego narzędzia MDM (Mobile Device Management). Czytaj więcej »

Mobilnie, ale z głową - najlepsze praktyki firmowe

Mobilnie, ale z głową - najlepsze praktyki firmowe

Coraz większe możliwości smartfonów i dojrzałość technologii sieci komórkowych powodują, że wiele firm inwestuje znaczne środki w rozwój własnej mobilności. Aby pozostać liderem zmian i pozytywnie wyróżniać się na tle konkurencji, warto postępować według przemyślanej, odważnej strategii. Jej opracowanie to jedno z podstawowych wyzwań stojących przed współczesnymi... Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...