powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2012

NetWorld Guide 11/2012, 12 listopada 2012
NetWorld Guide 11/2012
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Infrastruktura fizyczna centrum danych. Szafy rackowe

NetWorldArchitektura stelażowa jest wciąż najbardziej popularna i zapewne taka pozostanie w najbliższych latach. Choć uznawana jest za konstrukcję klasyczną, a nawet przestarzałą, o dowolność, którą pozostawia specyfikacja standardu powoduje, że producenci wprowadzają do architektury stelażowej wiele rozwiązań, jakie można zaliczyć do kategorii innowacji zgodnych z...

Infrastruktura fizyczna centrum danych

Nowe pomysły kontra stare przyzwyczajenia

Czy skorzystać ze starego, ale dobrze znanego i sprawdzonego rozwiązania czy też zaryzykować inwestycję w nową architekturę, która obiecuje długofalowe, ale trudne do jednoznacznej i pewnej oceny korzyści. Na takie pytanie musi sobie odpowiedzieć wielu menadżerów planujących budowę lub modernizację centrum danych. Czytaj więcej »

Innowacyjne architektury i rozwiązania

Określenie "innowacyjne" należy traktować umownie. Wiele tak nazwanych rozwiązań jest znanych od przynajmniej kilku lat, ale wciąż mało popularnych na masowym rynku. Jednocześnie paleta rozwiązań oferowanych przez producentów jest bardzo różnorodna i często trudno jest je porównać lub sklasyfikować, a w efekcie jednoznacznie ocenić ich biznesową wartość dla każdego... Czytaj więcej »

Szafy, standardy i... niezgodności

19-calowa szafa stelażowa to bardzo popularne i często spotykane określenie, które kojarzy się z obudową dla serwerów, pamięci masowych, urządzeń sieciowych, choć także innych urządzeń telekomunikacyjnych lub przemysłowych (stąd też używana jest również nazwa "szafa przemysłowa"). Czytaj więcej »

Jak dopasować stelaż do naszych wymagań?

Architektura stelażowa jest wciąż najbardziej popularna i zapewne taką pozostanie w najbliższych latach. Choć uznawana jest konstrukcję klasyczną, a nawet przestarzałą, ale dowolność, którą pozostawia specyfikacja standardu powoduje, że producenci wprowadzają do architektury stelażowej wiele rozwiązań, które można zaliczyć do kategorii innowacji zgodnych z najnowszymi... Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...