powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2012

NetWorld Guide 05/2012, 14 maja 2012
NetWorld Guide 05/2012
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Wirtualizacja, optymalizacja i cloud

NetWorldWirtualizacja to nowe możliwości względnie szybkiej i elastycznej modyfikacji funkcji systemu IT i dopasowania go do zmieniających się wymagań biznesowych. Jak się poruszać po wirtualnym świecie? W obecnej sytuacji pojawia się też pytanie: czy inwestować we własne zasoby informatyczne, czy może lepiej skorzystać z oferty zewnętrznych dostawców dostarczających potrzebne usługi w chmurze?

Wirtualizacja, optymalizacja i cloud
Różne rodzaje chmur

Różne rodzaje chmur

Każda rozwijająca się firma musi w pewnym momencie podjąć decyzję dotyczącą modernizacji lub rozbudowy systemu IT. W obecnej sytuacji pojawia się podstawowe pytanie: czy inwestować we własne zasoby informatyczne, czy może lepiej skorzystać z oferty zewnętrznych dostawców dostarczających potrzebne usługi. Czytaj więcej »

Jak się poruszać po wirtualnym świecie?

Jak się poruszać po wirtualnym świecie?

Wirtualizacja to technika, która powoli opanowuje wszystkie segmenty rynku IT, a jej zalet nie można lekceważyć niezależnie od wielkości firmy. To przede wszystkim nowe możliwości względnie szybkiej i elastycznej modyfikacji funkcji systemu IT i dopasowania go do zmieniających się wymagań biznesowych. Czytaj więcej »

Jak zwiększyć efektywność chmur

Jak zwiększyć efektywność chmur

Dodatkowym efektem popularyzacji modeli usługowych jest wzrost zainteresowania technologiami optymalizacji łączy WAN. Efektywność działania systemów chmurowych w bezpośredni sposób zależy bowiem od wydajności dostępu do sieci rozległej. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...