powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2011

NetWorld Guide 05/2011, 4 maja 2011
NetWorld Guide 05/2011
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Wirtualnie i w chmurze

NetWorldW tym wydaniu: Rozważna wirtualizacja \ Migracja do środowiska wirtualnego \ Czy można zaufać chmurze? \ 11 smaków wirtualizacji

Wirtualnie i w chmurze
Migracja do środowiska wirtualnego

Migracja do środowiska wirtualnego

Większość wdrożeń wirtualizacji wymaga nowego sprzętu głównie dlatego, że hiperwizory potrzebują nowych procesorów wspierających wirtualizację. Dlatego odpowiednim uzasadnieniem do wdrożenia rozwiązań wirtualizacyjnych może być potrzeba uzupełnienia istniejącej infrastruktury serwerów lub konieczność wymiany sprzętu. Czytaj więcej »

Czy można zaufać chmurze?

Czy można zaufać chmurze?

Na tak postawione pytanie, zapewne niewielu menedżerów IT udzieli jednoznacznej i zdecydowanej odpowiedzi. Bo z jednej strony, odrzucenie nowej i szeroko promowanej technologii może wywołać złe wrażenie i opinię o nienadążaniu za postępem, a z drugiej - jest wiele poważnych wątpliwości i barier hamujących popularyzację cloud computing, a zwłaszcza jej najnowszej wersji ITaaS. Czytaj więcej »

Rozważna wirtualizacja

Rozważna wirtualizacja

Ogólne zalety i korzyści płynące z zastosowania wirtualizacji serwerów są powszechnie znane, ale efektywne wdrożenie tej technologii wymaga specjalistycznej wiedzy, która pozwala na uniknięcie pułapek czekających na specjalistów znających tylko klasyczne architektury systemów IT. Czytaj więcej »

11 smaków wirtualizacji

11 smaków wirtualizacji

W centrach przetwarzania danych wirtualizacja stała się czymś oczywistym i naturalnym, a jej zastosowania zaczynają być coraz bardziej popularne praktycznie we wszystkich systemach IT, również tych wykorzystywanych w małych i średnich firmach. Coraz trudniej znaleźć jest producenta sprzętu lub oprogramowania, który nie miałby dla swoich produktów certyfikatów zgodności z różnymi... Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...