powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2011

NetWorld Guide 02/2011, 10 lutego 2011
NetWorld Guide 02/2011
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Okablowanie strukturalne

NetWorldW tym wydaniu: W sieciach metropolitalnych i centrach danych oraz w szkielecie okablowania dużych przedsiębiorstw zaczyna brakować przepustowości, potrzebnej do wdrażania aplikacji multimedialnych dla usług o gigabitowych przepływnościach. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań transportowych, które pozwolą zwiększać efektywność sieci i jednocześnie obniżać koszt jej elementów, staje się...

Okablowanie strukturalne
Światłowodowa ewolucja LAN

Światłowodowa ewolucja LAN

W sieciach metropolitalnych i centrach danych oraz w szkielecie okablowania dużych przedsiębiorstw zaczyna brakować przepustowości, potrzebnej do wdrażania aplikacji multimedialnych dla usług o gigabitowych przepływnościach. Czytaj więcej »

Nowa generacja włókien światłowodowych

Nowa generacja włókien światłowodowych

Wykładniczy wzrost zapotrzebowania na ilość informacji przesyłanej przez sieci stałe powoduje konieczność nieustannej modernizacji medium transportowego, będącego podstawą komunikacji. Charakter infrastruktury kablowej LAN przesuwa się w stronę optycznych rozwiązań na wielomodowych włóknach OM nowej generacji, zapewniających prawie nieograniczony dostęp do informacji znajdującej... Czytaj więcej »

Ethernet 40/100GbE

Ethernet 40/100GbE

Popularność przekazów przez internet powoduje, że ruch pakietowy globalnej infrastruktury podwaja się już co trzy miesiące, stając się powodem pogarszających się warunków transmisji w szkielecie sieci. Sytuację tę ma rozładować nowa era światłowodowa o wysokiej przepustowości, obejmująca ethernetowe technologie optyczne o przepustowościach 40/100 Gb/s. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...