powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2010

NetWorld Guide 12/2010, 9 grudnia 2010
NetWorld Guide 12/2010
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Nowe platformy serwerowe

NetWorldW tym wydaniu: Serwery w systemach zintegrowanych \ Nie tylko x86 \ Procesor - serce każdego serwera \ O wydajności często decyduje RAM

Nowe platformy serwerowe
Serwery w systemach zintegrowanych

Serwery w systemach zintegrowanych

Wydaje się, że obecnie prawie wszyscy najwięksi producenci sprzętu IT są przekonani, że idea systemów integrujących serwery, urządzenia sieciowe, pamięci masowe i oprogramowanie to istotny kierunek rozwoju systemów nie tylko przeznaczonych dla dużych korporacyjnych centrów danych, ale również mniejszych firm. Czytaj więcej »

Nie tylko x86

Nie tylko x86

Producenci sprzętu zdają sobie sprawę, że choć okres spowolnienia gospodarczego wydaje się zanikać, ale wielu użytkowników wciąż jest i dalej pozostanie pod dużą presją minimalizacji kosztów oraz inwestycji. Dlatego też intensywnie szukają możliwości uatrakcyjnienia swojej oferty dla potencjalnych odbiorców przy utrzymaniu poziomu zysków i obrotów. Czytaj więcej »

Serce każdego serwera

Serce każdego serwera

W cieniu dominującej platformy x86 i walczącej ze spadkami popytu RISC pojawiają się nowe koncepcje procesorów serwerowych, które za kilka lat mogą wpłynąć na zmianę obecnego obrazu rynku. Czytaj więcej »

O wydajności często decyduje RAM

O wydajności często decyduje RAM

Trzy podstawowe standardy konstrukcji serwerów wolnostojących, stelażowych i kasetowych od lat dominują na rynku i na razie nie widać perspektyw na popularyzację innych rozwiązań. Ale niezależnie od architektury jednym z podstawowych elementów mających wpływ na wydajność, zwłaszcza w systemach zwirtualizowanych, jest pojemność pamięci RAM. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...