powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2010

NetWorld Guide 09/2010, 6 września 2010
NetWorld Guide 09/2010
Prezentacje firmowe

Networld Guide: Komunikacja IP

NetWorldW tym wydaniu: Rozwój sieci IP wymusza zmiany w podejściu do komunikacji, która przestaje być celem samym w sobie, a jedynie jedną z wielu usług udostępnianych przez operatorów. Klienci, chcący w pełni wykorzystać nowoczesne rozwiązania, coraz częściej muszą choć minimalnie zgłębiać tajniki IP. Wówczas CaaS czy SIP trunking przestaną być tajemniczymi hasłami, a zbliżający się...

Komunikacja IP
Między ceną a możliwościami

Między ceną a możliwościami

Mimo dynamicznego rozwoju usług opartych na sieciach IP, nadal głównym czynnikiem odpowiedzialnym za ewentualną modernizację firmowych centrali, systemów komunikacji jest aspekt finansowy. Czytaj więcej »

IP wciąż nie dla wszystkich

IP wciąż nie dla wszystkich

Choć trudno polemizować z faktem, że przyszłość komunikacji jest nierozerwalnie związana ze światem IP, to prawdziwego przełomu wciąż brakuje. Nadal wielu przedsiębiorców korzysta z tradycyjnej telefonii (TDM), niechętnie patrząc na konieczne, w przypadku chęci zmian, wydatki. Istotne zwiększenie wpływu komunikacji IP na środowisko biznesowe może nastąpić dopiero za kilka... Czytaj więcej »

Biznesowe wideo

Biznesowe wideo

Czy już nadszedł czas by pomyśleć o inwestycji w system wideokonferencyjny? W przypadku dużych firm odpowiedź na to pytanie jest z reguły pozytywna, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa często mogą obniżyć swoje koszty, korzystając z tej technologii. Czytaj więcej »

Nowe możliwości, nowe wyzwania

Nowe możliwości, nowe wyzwania

Rozwój sieci IP wymusza zmiany w podejściu do komunikacji, która przestaje być celem samym w sobie, a jedynie jedną z wielu usług udostępnianych przez operatorów. Klienci, chcący w pełni wykorzystać nowoczesne rozwiązania, coraz częściej muszą choć minimalnie zgłębiać tajniki IP. Wówczas CaaS czy SIP trunking przestaną być tajemniczymi hasłami, a zbliżający się wielkimi... Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...