powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Networld

Zobacz cały rocznik Networld: 2010

NetWorld Guide 05/2010, 7 maja 2010
NetWorld Guide 05/2010
Optymalizacja, wirtualizacja, konsolidacja
Napęd na cztery trendy

Napęd na cztery trendy

Minimalizacja kosztów wdrażania i utrzymania systemów to obecnie gorący temat. W centrach danych przekłada się on na rozwiązania umożliwiające wirtualizację, konsolidację, optymalizację systemu IT oraz konwergencję sieci. Te cztery trendy napędzają dziś rozwój data center. Czytaj więcej »

Konsolidacja systemu IT

Konsolidacja systemu IT

Konsolidacja i wirtualizacja to jeden z przykładów strategii prowadzącej do obniżenia kosztów utrzymania systemu IT, która jest coraz bardziej doceniana przez użytkowników. Czytaj więcej »

Optymalizacja aplikacji sieci

Optymalizacja aplikacji sieci

Obecnie ambitne projekty IT - w rodzaju wirtualizacji serwerów i pamięci czy konsolidacji centrów danych - maja jedną rzecz wspólną: duże obciążenie wydajności aplikacji. To mocno frustrujące doświadczenie, kiedy ich wydajność spada poniżej akceptowalnego poziomu. Prezentujemy najlepsze praktyki w implementacji rozwiązań przyspieszających i optymalizujących działanie aplikacji. Czytaj więcej »

Przezorny zawsze ubezpieczony

Kiedy już zwirtualizujemy, skonsolidujemy i zoptymalizujemy nasze centrum danych, zastanówmy się, jaką polisę ubezpieczeniową na wypadek katastrofy powinno posiadać centrum danych? Jak zabezpieczyć dane? Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki BYOD w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...