powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2009

Raport Specjalny Wirtualizacja, 15 grudnia 2009
Raport Specjalny Wirtualizacja Computerworld nr Raport Specjalny Wirtualizacja
Konsolidacja systemów

Hyper-V w praktyce

Wirtualizacja jest obecnie częścią systemu Windows Server, ale nie ogranicza się do prostego hostowania maszyn wirtualnych na serwerze. Jest to już dojrzałe narzędzie, umożliwiające sprawną konsolidację systemów, także w mieszanym środowisku. Czytaj więcej »

Wirtualizacja open source

Coraz więcej zastosowań

Wirtualizacja jest bezsprzecznie jednym z najgorętszych trendów kilku ostatnich lat. Od pewnego czasu oprogramowanie rozpowszechniane na zasadach open source również zdobywa popularność w działach IT. Czy wobec tego wirtualizacja oparta o open source jest podwójnie dobra? W ten sposób wydają się myśleć przynajmniej niektóre działy IT. Czytaj więcej »

Wirtualizacja w sektorze MSP
Dla dużych i dla małych

Dla dużych i dla małych

Wirtualizacja zasobów storage, określana również mianem wirtualizacji blokowej, udowodniła już swoją wartość w dużych środowiskach korporacyjnych. Jako standardowa usługa w wielu centrach przetwarzania danych, wirtualizacja zasobów może być również remedium na wiele problemów występujących w małych i średnich przedsiębiorstwach. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...