powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2009

Raport Specjalny Usługi Szerokopasmowe, 8 grudnia 2009
Raport Specjalny Usługi Szerokopasmowe Computerworld nr Raport Specjalny Usługi Szerokopasmowe
Fundusze europejskie
Sposób na białe plamy

Sposób na białe plamy

Korzyści z budowy szerokopasmowej infrastruktury sięgają dalej niż zapewnienie mieszkańcom wyłącznie dostępu do sieci Internet na terenach, gdzie nie inwestują komercyjni operatorzy. Czytaj więcej »

Partnerstwo publiczno-prywatne
Polska szerokopasmowa

Polska szerokopasmowa

Dobra wola i prawo są niezbędne, by skutecznie budować infrastrukturę szerokopasmową w modelu współpracy samorządów i operatorów. Tylko wtedy będziemy mogli efektywnie wydać środki unijne przeznaczone na jej rozwój. Czytaj więcej »

Przyszłość sieci
Technologie dla ludzi

Technologie dla ludzi

Zwykłego użytkownika nie musi interesować jak działa Internet, a tym bardziej, co muszą zrobić inżynierowie, by go połączyć z siecią. Technologie schodzą pod ziemię, tam gdzie jest ich miejsce, znikają z naszych oczu, a my po prostu korzystamy z wygodnych usług. Czytaj więcej »

Strategie szerokopasmowe

Coraz bliżej konkretów

W pościgu za Europą nie mamy szans. Jednak coraz bardziej realnych kształtów nabierają rozwiązania, które w ogóle pozwolą nam na start w lepszą, szerokopasmową przyszłość. Czytaj więcej »

Szerokie pasy 2009 rozdane!

Podczas tegorocznego VI Forum Usług Szerokopasmowych rozdane zostały nagrody redakcji Computerworld Szeroki Pas 2009 - "za zajęcie pasa drogowego na inwestycje i przedsięwzięcia szerokopasmowe". Czytaj więcej »

Telekomunikacja i media

Znani aktorzy w nowych dekoracjach

Od sposobu doboru poszczególnych składników zależy receptura na nowe modele biznesowe, realizujące usługi z pogranicza mediów i telekomunikacji. Swoje miejsca i wzajemne relacje określić muszą operatorzy telekomunikacyjni, twórcy treści i firmy mediowe. Czytaj więcej »

Treści i usługi
Proza życia szerokopasmowego

Proza życia szerokopasmowego

Upowszechnianie się Internetu powoduje coraz większe zróżnicowanie sposobów korzystania z dostępnych w nim treści i usług. Często internauci szukają jednak w sieci przede wszystkim tego, co jest im znane z tradycyjnych mediów. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...