powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2009

Raport Specjalny IT w medycynie, 19 maja 2009
Raport Specjalny IT w medycynie Computerworld nr Raport Specjalny IT w medycynie
Dane medyczne

Zdjęcie na żądanie

Placówki służby zdrowia nie muszą rozbudowywać własnych systemów archiwizacji danych medycznych. Mogą skorzystać z usługi sieciowego archiwum. Czytaj więcej »

Rozwój telemedycyny
W pokoju i na wojnie

W pokoju i na wojnie

Opracowane w Polsce technologie wirtualnej rzeczywistości i medycznego telemonitoringu wspomogą żołnierzy służących w misjach zagranicznych i mogą znacząco usprawnić system ratownictwa w czasie takich imprez, jak Euro 2012. Czytaj więcej »

Strategie IT
IT na zdrowie

IT na zdrowie

Kontrolowana przez Mid Europa Partners grupa prywatnych centrów medycznych wpisała do swojej strategii inwestycje i rozwój technologii informatycznych. Czytaj więcej »

Studium przypadku
Co do tabletki

Co do tabletki

Placówki służby zdrowia są zmuszone do coraz większej optymalizacji kosztów swojej działalności. Niektóre z nich już odkryły, że nie można tego robić skutecznie bez wykorzystania narzędzi klasy Business Intelligence. Czytaj więcej »

Trendy rynkowe
Nadchodzi era zarządzania

Nadchodzi era zarządzania

Szpital, przychodnia czy prowadzący własną praktykę lekarz nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego narzędzia IT do optymalizacji pracy. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki BYOD w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...