powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2009

Raport specjalny Gdzie na studia IT, 28 kwietnia 2009
Raport specjalny Gdzie na studia IT Computerworld nr Raport specjalny Gdzie na studia IT
Firmy IT na uczelniach
Firmowy cień wykładowcy

Firmowy cień wykładowcy

Firmy teleinformatyczne dają się poznać studentom już nie tylko jako fundatorzy stypendiów i praktyk, ale także jako współautorzy programów nauczania i "stajnie" najbardziej interesujących wykładowców. Czytaj więcej »

Idealny pracodawca

Mierzą wysoko

Młodzi ludzie oczekują od pracodawców bezpiecznego zatrudnienia i możliwości rozwoju. Ich oczekiwania bywają jednak wygórowane. Szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Czytaj więcej »

Idealny pracownik

Poszukiwani ambitni i doświadczeni

Pracodawcy w branży IT szukają nastawionych na rozwój, młodych ludzi. Ważne jest też dla potencjalnych pracodawców doświadczenie akademickie lub zawodowe. Czytaj więcej »

Jakość nauczania
Ryba, ale również wędka

Ryba, ale również wędka

Państwowa szkoła na studiach dziennych uczy programowania w różnych konfiguracjach na wybranych problemach i językach. Niepubliczna zaś konkretnych rozwiązań, nie wnikając w zagadnienia leżące u podstaw programowania. Którą powinien wybrać maturzysta? Czytaj więcej »

Poszukiwane zawody

Kto będzie potrzebny jutro

O wyborze specjalności IT zadecydować coraz trudniej - przybywa alternatyw, zmieniają się oczekiwania pracodawców, a branża rozwija się coraz szybciej. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...