powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2008

Raport specjalny Zarządzanie IT, 9 grudnia 2008
Raport specjalny Zarządzanie IT Computerworld nr Raport specjalny Zarządzanie IT
Zarządzanie
Wirtualne zarządzanie

Wirtualne zarządzanie

Wirtualizacja to zupełnie nowe wyzwanie dla producentów oprogramowania do zarządzania systemami IT i administratorów obsługujących takie systemy. Czytaj więcej »

Ogarnąć firmowe licencje

Dziwi - częsty w polskich firmach - brak najprostszych nawet procesów związanych z kontrolowaniem stopnia wykorzystania zakupionych licencji, które stanowią przecież istotną część majątku firmy. Czytaj więcej »

Cztery przykazania systemu zarządzania

Podstawowe elementy systemu zarządzania infrastrukturą IT w firmach o niskim wskaźniku zatrudnienia to: monitoring, aktualizacja, serwis i inwentaryzacja. Czytaj więcej »

Niebezpieczna informacja

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji nie ogranicza się tylko do aspektu informatycznego. W połączeniu z niedostatecznie uważnym traktowaniem sprawy przez kierownictwo firm tworzy to jednak poważne luki w systemach ochrony danych. Czytaj więcej »

Informacja a procesy

Wdrożenie systemu do zarządzania obiegiem dokumentów, zadań i informacji może sprawić kłopoty, mimo że praca firmy może wydawać się łatwa do ogarnięcia. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...