powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2008

Raport specjalny Contact Standard, 23 września 2008
Raport specjalny Contact Standard Computerworld nr Raport specjalny Contact Standard
Studium przypadku
Do lekarza bez kolejek

Do lekarza bez kolejek

Prywatna opieka zdrowotna rośnie w siłę. Abonament na usługi medyczne wykupują firmy dla pracowników, jak i osoby prywatne. Pacjentów przybywa i trzeba ich wszystkich umówić na wizytę. Obsługę ułatwia scentralizowane call center. Czytaj więcej »

Konferencja Computerworld

Branża, rynek, problemy

Druga edycja konferencji Computerworld Call Contact Center była doskonałą okazją do wymiany opinii, doświadczeń i postulatów na temat potrzeb, problemów i dążeń polskiej branży call center. Czytaj więcej »

Wiadomości
W przekroju: Rynek CRM

W przekroju: Rynek CRM

Firmy wydają coraz więcej na systemy typu CRM (Customer Relationship Management). Wartość tego rynku oszacowała firma analityczna Gartner, zastrzegając, że tak duże wzrosty wynikają po części z niskiego kursu dolara. Czytaj więcej »

Imprezy branżowe

Pytanie o targi

W kalendarzu imprez poświęconych tematyce call contact center pojawiła się nowa impreza - Międzynarodowe Targi Contact Center. Organizatorzy podkreślają, że to pierwsza taka inicjatywa w Polsce i zapowiadają kolejne edycje. Czytaj więcej »

Finansowanie inwestycji

Unia sfinansuje usługi

Unijna perspektywa finansowa na lata 2007-2013 otwiera możliwość uzyskania dofinansowania na inwestycje i przedsięwzięcia rozwojowe, w tym również projekty z zakresu centrów Shared Services i Business Process Outsourcing. Czytaj więcej »

Wydarzenia

Arvato: system poprawia wskaźniki

Arvato Services Polska uruchomiło poznański oddział w lutym br. Nowe centrum wykorzystuje system Avaya wdrożony przez Unimę 2000, który upraszcza administracyjną obsługę działalności call center i poprawia wskaźniki operacyjne. Czytaj więcej »

Mondial Assistance z platformą Interactive Intelligence

Firma jest liderem usług assistance i ubezpieczeń turystycznych. Spółka postanowiła zainwestować w rozwiązanie Customer Interaction Center (CIC) firmy Interactive Intelligence. Czytaj więcej »

NextiraOne partneremSilver Lining Solutions

Silver Lining Solutions specjalizuje się w oprogramowaniu do zarządzania jakością pracy w contact center. System Skills Manager wspomaga zarządzanie umiejętnościami agentów w contact center. Czytaj więcej »

Sine Qua Non wykorzysta system firmy Wind Telecom

Sine Qua Non Centrum Telemarketingu to spółka w fazie start-up świadcząca usługi call center i outsourcing procesów biznesowych. Czytaj więcej »

Nowe centrum operacyjne CCP

Dział projektów wielojęzycznych Call Center Poland otworzył w Warszawie nową siedzibę. Multilingual Call Center, zbudowane w technologii IP, posiada 150 stanowisk. Czytaj więcej »

Stream Communications wdroży Sarę

Funkcjonowanie operatora telekomunikacyjnego Stream Communications usprawni wkrótce nowy system billingowy i system obsługi klienta. Rozwiązania dostarczy i wdroży firma Altar. Czytaj więcej »

Certyfikat COPC dla szczecińskiego arvato

Arvato services Polska w Szczecinie otrzymał certyfikat organizacji Customer Operations Performance Center (COPC), która ustala standardy pomiaru efektywności oraz satysfakcji klienta. Czytaj więcej »

TIM Call Center wybrał Power Dial od Altara

System PDS będzie wspomagał obsługę połączeń wychodzących z TIM Call Center. Czytaj więcej »

Masterlease Polska: wydajniejsze call center

Masterlease Polska zajmująca się długoterminowym wynajmem pojazdów rozbudowała system call center wdrożony przez firmę Datera. Czytaj więcej »

Nowa siedziba Unimy 2000

Unima 2000 Systemy Teleinformatyczne zmieniła lokalizację i przeniosła się do własnego, budynku o powierzchni 1400 m2. Czytaj więcej »

Altar: system CC dla Nowoczesnej Firmy

Spółka Nowoczesna Firma, właściciel portalu www.nf.pl , w sierpniu rozpocznie wdrożenie Altar Contact Center. Czytaj więcej »

Call Media: system od Wind Telecom

Jak podaje Wind Telecom, wdrożenie objęło dostawę systemu Contactis Contact Center dla 70 stanowisk. Czytaj więcej »

Koszty inwestycji

Budujemy call center

Przez kilka lat doszło do zmiany priorytetów, którymi należy kierować się przy uruchamianiu centrum telefonicznej obsługi. Czytaj więcej »

Skuteczny kontakt
Załatwione od ręki

Załatwione od ręki

Wśród wielu wskaźników służących do pomiaru pracy call center na pierwszy plan wysuwa się parametr First Call Resolution - wynika z badań amerykańskiej firmy Service Quality Measurement Group. Czytaj więcej »

Okiem praktyka

Przywódca czy menedżer

Jak zbudować zespół pracowników call center, który osiągnie sukces? Oto recepta Macieja Filipkowskiego, dyrektora generalnego polskiego oddziału Della. Czytaj więcej »

Wybór rozwiązania

Contact center kontra CRM

System contact center pozwala gromadzić informacje i zarządzać kontaktami z klientem. Kiedy zatem przychodzi czas na wdrożenie bardziej skomplikowanego systemu CRM i w jaki sposób zintegrować obydwie platformy? Czytaj więcej »

Opór klienta

Jak pokonać telemarketera

Uciążliwe telefony pracowników telemarketingu są solą w oku niejednej firmy. Sprawiają wiele kłopotów, psują nerwy, zajmują czas. Zapewne wiele firm zastanawiało się poważnie nad ukróceniem tych ataków, niestety nie jest to proste. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...