powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2008

Raport specjalny telekomunikacja, 3 czerwca 2008
Raport specjalny telekomunikacja Computerworld nr Raport specjalny telekomunikacja
Aplikacje mobilne
Już nie tylko CRM

Już nie tylko CRM

Rozwój technologii push, nowe formy transmisji danych, wzrastające możliwości urządzeń przenośnych i potrzeby biznesowe sprawiają, że firmy coraz częściej decydują się na zakup aplikacji dla urządzeń przenośnych. Czytaj więcej »

Telefon drogę Ci wskaże

"Przyszłość należy do nawigacji online" - przekonują przedstawiciele poznańskiej spółki NaviExpert, producenta systemu nawigacji satelitarnej dla telefonów komórkowych. Czytaj więcej »

Platformy mobilne
iPhone w korporacji

iPhone w korporacji

Jeśli zainteresowanie niezależnych programistów zaowocuje aplikacjami, to platforma Apple iPhone może już wkrótce stać się bardzo poważną konkurencją dla RIM BlackBerry i innych platform mobilnych. Czytaj więcej »

Studium projektu
Telekomunikacja w Telepizzy

Telekomunikacja w Telepizzy

Wielooddziałowe firmy potrzebują łączy telefonicznych oraz dostępu do Internetu i kanałów VPN. Elementy takiego systemu można z powodzeniem budować niezależnie. W Telepizza Poland uznano jednak, że korzystniejsza będzie inwestycja w rozwiązanie oparte na usługach jednego operatora. Czytaj więcej »

Paczka szybkiej informacji

Paczka szybkiej informacji

DHL Express ma za sobą jedno z największych wdrożeń rozwiązań mobilnych w Polsce. Czytaj więcej »

Studium przypadku

Mobilny CRM

Handlowcy Grupy Paradyż mają na palmtopach wszystko, co jest potrzebne do pełnej obsługi procesu sprzedaży. Czytaj więcej »

Walka z fuchami

Walka z fuchami

Systemy zdalnego monitoringu floty pojazdów umożliwiają poprawę organizacji i usprawnienia obsługi zleceń, ale także eliminację nadużyć, trudnych do skontrolowania w inny sposób. Przykładem są efekty wdrożenia w firmie GEA-NOVA. Czytaj więcej »

07 zgłoś się...

07 zgłoś się...

Zarówno analogowe, jak i cyfrowe systemy łączności radiowej można rozbudować wyposażając je w system transmisji danych. Pozwala to na skorzystanie z dodatkowych funkcji służących np. do lokalizacji lub kontroli pracowników i pojazdów. Czytaj więcej »

Technologie radiowe

Cyfrowo-analogowa radiostacja

Na polskim rynku już wkrótce pojawią się urządzenia wykorzystujące technologię NXDN, która umożliwia jednoczesne korzystanie z transmisji cyfrowej i analogowej w sieciach radiowych. Czytaj więcej »

Technologie satelitarne
VoIP z orbity

VoIP z orbity

Zintegrowana oferta dostępu do Internetu, TV i telefonii VoIP za pośrednictwem łączy satelitarnych Astra2Connect już wkrótce ma być dostępna w Polsce. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...