powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2008

Raport specjalny Nowoczesne centrum danych, 27 maja 2008
Raport specjalny Nowoczesne centrum danych Computerworld nr Raport specjalny Nowoczesne centrum danych
Archiwizacja danych
Jak przechować więcej za mniej

Jak przechować więcej za mniej

Jeśli zaczyna brakować pojemności pamięci masowej, najprostszym rozwiązaniem jest zakup dodatkowych macierzy. Są jednak również inne sposoby. Czytaj więcej »

Centralizacja IT

Konsolidacyjne pułapki

Najlepiej opracowany z technicznego punktu widzenia projekt konsolidacji IT może nie przynieść oczekiwanych efektów, jeśli jego autor zbyt skoncentruje się na technologii. Czytaj więcej »

Centralny backup
Storage na bank

Storage na bank

Wiadomo, że wdrożenie nowoczesnego systemu do wykonywania kopii bezpieczeństwa to skomplikowany projekt. Jak to wygląda w praktyce, pokazuje przykład inwestycji zrealizowanej w BZ WBK. Czytaj więcej »

Nowe technologie
Pamięci na światowym poziomie

Pamięci na światowym poziomie

Przystępując do rozbudowy systemu pamięci masowej, warto zapoznać się nie tylko z bieżącą ofertą, ale również tendencjami wyznaczającymi kierunki rozwoju technologii, aby nie wpaść w pułapkę tanich, ale przestarzałych lub nieefektywnych rozwiązań. Czytaj więcej »

Przyrost informacji
Eksplozja danych

Eksplozja danych

W 2007 r. wzrost liczby informacji w postaci cyfrowej był większy o ok. 10% od prognoz z początku ubiegłego roku. Czytaj więcej »

Zieleone technologie
Ekologia z biznesem

Ekologia z biznesem

Przemysł informatyczny coraz lepiej łączy biznes z ekologią. Czytaj więcej »

Co mnie obchodzi energia?

Niby wszyscy wiedzą, że energia jest droga, ale kiedy przychodzi do zakupów sprzętu, energooszczędność spada na daleki plan. Czytaj więcej »

Zintegrowane środowisko to nasz atut

Już wkrótce na rynku pojawi się oprogramowanie wirtualizacyjne Hyper-V, a chwilę później zintegrowany z nim pakiet do zarządzania System Center VM 2008. Jakie będzie znaczenie tych premier dla rynku oprogramowania i ich wpływ na Green IT, mówi Adam Bogobowicz, Senior Product Manager Windows Server Marketing w centrali Microsoft. Czytaj więcej »

Wiadomości
W przekroju

W przekroju

Green IT Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...