powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2008

Raport specjalny IT w przemyśle, 1 kwietnia 2008
Raport specjalny IT w przemyśle Computerworld nr Raport specjalny IT w przemyśle
Zarządzanie

Przemysł i informatyka

Nie ma chyba drugiej branży, którą ostatnie lata dowartościowały tak bardzo, jak przemysł. Czytaj więcej »

Rynek ERP się rozpędza

Rynek ERP się rozpędza

Na polskim rynku ERP od pewnego czasu popyt góruje nad podażą, a przedsiębiorstwa - szczególnie te mniejsze - upatrują korzyści w nowych modelach dostarczania oprogramowania klasy ERP. Czytaj więcej »

Życie też jest projektem

Rozmowa ze Stanisławem Sroką, prezesem zarządu PPH Transsystem i zarazem prezesem zarządu Stowarzyszenia Project Management Polska. Czytaj więcej »

Śmiałym szczęście sprzyja

Śmiałym szczęście sprzyja

Z Woli Dalszej jest całkiem blisko do wspaniałego łańcuckiego pałacu, ale już znacznie dalej na salony światowego przemysłu. Aby tam się dostać, trzeba wykazać się odwagą, mieć szczęście i plan, słowem umieć zarządzać projektem na życie, tak jak w Transsystem. Nic dziwnego, jej prezesem zarządu jest Stanisław Sroka, który - jako jedyny w Polsce - posiada uznawany w świecie... Czytaj więcej »

Jak wykroić łopatkę na czas

Jak wykroić łopatkę na czas

Na konkurencyjnym rynku wygrywają ci, którzy potrafią szybciej i taniej wykonać usługę lub wyprodukować produkt. Trzeba zatem dokładnie liczyć koszty i mieć od ręki stosowne informacje. Czytaj więcej »

Fabryka na dwóch kółkach

Fabryka na dwóch kółkach

O rowerach w firmie Kross wiedzą (prawie) wszystko. O tym biznesie i jak należy zarządzać fabryką rowerów - również. Na IT też się znają, o ile może im pomóc lepiej i taniej produkować rowery. Czytaj więcej »

Czujemy miętę do IT

Czujemy miętę do IT

W lubelskim Herbapolu dział IT aktywnie uczestniczy w planowaniu strategii rozwoju, a w firmie pojawiają się liczne innowacje, również informatyczne. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...