powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2006

Telekomunikacja, Sieci, Internet, 30 października 2006
Telekomunikacja, Sieci, Internet Computerworld nr Telekomunikacja, Sieci, Internet
Raport Computerworld
Między 3 a 4

Między 3 a 4

Ledwo co potrójna usługa pojawiła się na rynku, a już myśli się o jej zastąpieniu poczwórną, gdzie do telefonu stacjonarnego, Internetu i telewizji dojdzie komórka. Ale wśród nich największe nadzieje na zysk daje IPTV. Czytaj więcej »

W najważniejszych obszarach

W najważniejszych obszarach

Mimo widocznych w ostatnim czasie postępów, Polska jest nadal opóźniona wobec innych krajów europejskich jeżeli chodzi o wdrażanie unijnego systemu regulacyjnego. Czytaj więcej »

Pionierzy nadają ton

Pionierzy nadają ton

Polscy użytkownicy sieci są gotowi na przyjęcie nowoczesnych, zaawansowanych usług multimedialnych. Taki wniosek wypływa z badań przeprowadzonych przez dział Consumer & Enterprise Lab firmy Ericsson. Czytaj więcej »

Bliżej domu

Chociaż proces konsolidacji rynku szerokopasmowego postępuje, to nadal małe, lokalne sieci stanowią bardzo znaczącą część rynku Internetu w Polsce. Czytaj więcej »

Stawiamy na telewizję

Stawiamy na telewizję

Z Kornelią Mathea, dyrektor Dywizji Usługi dla Domu Telekomunikacji Polskiej rozmawia Czytaj więcej »

Miejsce dla nowości

Miejsce dla nowości

Możliwość wykorzystania innowacyjnych technologii radiowych napotyka często bariery związane z przyjętym historycznie sposobem gospodarowania widmem, a nie jego obiektywną, fizyczną dostępnością. Czytaj więcej »

Kultura szerokiego pasma

Kultura szerokiego pasma

Jeśli chodzi o łącza o wąskiej przepustowości dominuje szeroka, jednorodna oferta dla masowego odbiorcy. Odnośnie do łączy o szerokiej przepustowości coraz większego znaczenia nabiera wąska, specjalizowana oferta dla konkretnego odbiorcy. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...