powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2006

MSP, 24 września 2006
MSP Computerworld nr MSP
Raport Computerworld

Przetwarzanie, drukowanie, zarządzanie

Papier wciąż jest podstawowym i najpopularniejszym nośnikiem dokumentów. Obecnie większość z nich istnieje również, a może przede wszystkim, w formacie elektronicznym, a wydruki to tylko końcowy lub przejściowy element ich życia. Czytaj więcej »

Więcej gigabitów, więcej zastosowań

Więcej gigabitów, więcej zastosowań

Najnowsze standardy Gigabit i 10-Gigabit Ethernet przynoszą nowe zastosowania, m.in. w łączeniu systemów pamięci masowych, transmisji wideo lub głosu. Czytaj więcej »

Kilka kroków do lepszego bezpieczeństwa

Kilka kroków do lepszego bezpieczeństwa

Większość raportów dotyczących bezpieczeństwa pokazuje, że najgorzej zabezpieczone są małe i średnie firmy. Biorąc pod uwagę nakłady na informatykę, taki stan, chociaż niepożądany, może być spowodowany bardzo skromnym budżetem. Czytaj więcej »

Z powrotem do podstaw

Aby dobrze przeprowadzić wdrożenie systemu ERP, metody prowadzenia biznesu, jak i metody pracy będą musiały się zmienić. Ten rodzaj zmian nigdy nie jest bezbolesny. O ile, oczywiście, nie prowadzi się interesów w sposób niezwykle efektywny - wszystkie zamówienia docierają do odbiorców na czas, wydajność jest wyższa niż u konkurencji, klienci są całkowicie usatysfakcjonowani, w... Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...