powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2006

Zintegrowane systemy informatyczne do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRP II/ERP, 19 czerwca 2006
Zintegrowane systemy informatyczne do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRP II/ERP Computerworld nr Zintegrowane systemy informatyczne do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRP II/ERP
Raport Computerworld
Systemowy totolotek

Systemowy totolotek

Wybierając system MRP II/ERP klienci poszukują stabilnego dostawcy i produktu mającego szansę funkcjonować na rynku co najmniej kilka lat. Fala przejęć na światowym i polskim rynku producentów systemów uświadomiła klientom, że żaden producent czy system nie ma gwarancji samodzielnego istnienia, a jego rynkowe perspektywy mogą z dnia na dzień ulec diametralnej zmianie. W takiej... Czytaj więcej »

Kto po Goliacie?

Nawet sami producenci monolitycznych systemów zintegrowanych dochodzą do wniosku, że nie tędy droga. Co jednak dostaniemy w zamian? Czy będzie to otwarta architektura składająca się z wielu specjalistycznych aplikacji różnych producentów? Otóż niekoniecznie. Czytaj więcej »

Magazyn po transformacji

Magazyn po transformacji

Koszt budowy magazynu wysokiego składowania może z łatwością przekroczyć wartość potencjalnych korzyści. Chyba że - jak pokazuje przykład Pronox Technology SA - firma jest w stanie równolegle przekształcić swój model biznesowy i uelastycznić wewnętrzną organizację. Czytaj więcej »

Analiza bez analizy

Analiza bez analizy

Systemom MRP II/ERP coraz częściej towarzyszą rozwiązania analityczne i systemy wspomagania decyzji. Niestety, znów okazuje się, że "pamięć organizacji" nie istnieje. Typowe wdrożenie systemu analitycznego, jak niegdyś systemu MRP II/ERP, zaczyna się od wyboru platformy do budowy rozwiązania, gdy tymczasem prawdziwe problemy tkwią w czym innym. Czytaj więcej »

Prezentacja oprogramowania

Jak co roku redakcja Computerworld przygotowała raport będący przeglądem dostępnych na polskim rynku zintegrowanych systemów informatycznych klasy MRP II/ERP. Jest on opracowany zgodnie z niezmiennymi od lat zasadami prezentacji oprogramowania. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...