powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2002

Systemy ERP wyzwania efekty perspektywy, 17 czerwca 2002
Systemy ERP wyzwania efekty perspektywy Computerworld nr Systemy ERP wyzwania efekty perspektywy
Raport Computerworld

Różne z życia przypadki, czyli o 10 źródłach niepowodzeń wdrożeń systemów ERP

Wdrożenia systemów klasy ERP są od lat wdzięcznym tematem rozważań, w szczególności w aspekcie problemów z nimi związanych. Czytaj więcej »

System z kością

Jednym z najważniejszych celów wdrożenia systemu informatycznego w Zakładach Mięsnych Morliny SA było usprawnienie współpracy z najważniejszymi klientami - sieciami handlowymi. Czytaj więcej »

Mięso informatyki

Porównanie systemów informatycznych, funkcjonujących w zakładach mięsnych PPHU DUDA-BIS i Morliny SA, dowodzi, że nawet firmy działające w jednej branży, według podobnych schematów i wykorzystujące system tego samego producenta, można zinformatyzować zgodnie z zupełnie odmiennymi filozofiami. Czytaj więcej »

Najważniejsze jest zaangażowanie

Z George'em Sifri, instruktorem ESI International, rozmawia Dorota Konowrocka. Czytaj więcej »

Przepis na wdrożenie

Powodzenie wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie zależy w dużej mierze od skuteczności zarządzania projektem. Przez lata każdy z dostawców wypracował własne metody postępowania, zwiększające szanse na osiągnięcie sukcesu. Jakie wnioski płyną z lektury metodologii wdrożeń? Czytaj więcej »

ERP po latach

Kilka lat użytkowania systemu ERP pozwala spojrzeć z dystansu na słuszność decyzji podjętych przed i w trakcie wdrożenia. Czytaj więcej »

Najpierw proste środki

Z Marcinem Gorazdą, adwokatem kancelarii M. Kurek, S. Wątroba i Partnerzy, specjalizującej się w obsłudze kontraktów informatycznych, rozmawia Dorota Konowrocka Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...