powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2001

Lider Informatyki 2001, 3 grudnia 2001
Lider Informatyki 2001 Computerworld nr Lider Informatyki 2001
Raport Computerworld

Jasna sprawa

Pilski Philips Lighting Poland jest przykładem, jak elastyczne i szybkie dostosowywanie systemów informatycznych powinno odpowiadać na wymagania zarówno firmy, jak i rynku. Czytaj więcej »

O boskim pochodzeniu wody i jej ziemskich dostawcach

Bielska Aqua SA jest pionierem w branży wodociągowej. Jako pierwsza przekształciła się w spółkę komunalną, pierwsza zdecydowała się na poszukiwanie funduszy na rozwój za granicą. Również jako pierwsza wprowadziła gruntowną informatyzację należących do firmy zakładów. Czytaj więcej »

Trzeba być na czasie

Z Jackiem Purzyckim, zastępcą dyrektora ds. administracji i informatyki w Aqua SA, rozmawia Antoni Bielewicz. Czytaj więcej »

W grupie raźniej

ING Bank Śląski - nie bez przyczyny właśnie katowicki bank - tworzy centrum przetwarzania danych na potrzeby Grupy ING w Polsce. Większość projektów IT firm należących do ING ma być prowadzona wspólnie. Czytaj więcej »

To właśnie dzięki rozwiązaniom IT

Z Ludomirem Parfianowiczem, dyrektorem Departamentu Eksploatacji Systemów w ING Bank Śląski SA w Katowicach, rozmawia Adam Jadczak. Czytaj więcej »

Informacje jak lekarstwa

Po raz pierwszy tytuł Lidera Informatyki przyznano za projekt nie służący wspomaganiu pracy konkretnej firmy czy instytucji. Portal Telezdrowie stworzono z myślą o pełnieniu funkcji publicznej. Dzięki niemu każdy może sprawdzić stan swojego słuchu. Czytaj więcej »

Badania są bardziej opłacalne

Z prof. Henrykiem Skarżyńskim, dyrektorem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu, rozmawia Andrzej Gontarz. Czytaj więcej »

Przykład idzie z góry

... ale czy tak się stanie w przypadku Sądu Najwyższego, który w organizacji pracy, opartej na technologiach informatycznych, góruje samotnie nad manufakturą sądów powszechnych? Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...