powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2000

MRP II/ERP, 26 czerwca 2000
MRP II/ERP Computerworld nr MRP II/ERP
Raport Computerworld

Herbatniki pod komputerowym nadzorem

Jedną z najbardziej skutecznych motywacji do wysiłku ponad rutynowe obowiązki jest przyzwolenie firmie, będącej częścią wielkiego koncernu, na własne, samodzielne rozwiązanie informatyczne. Czytaj więcej »

Magazyn w cudzych rękach

Po wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego do wspomagania zarządzania dystrybucją zarząd Statoil w Polsce dowiedział się, że tylko 20% klientów przynosi liczący się zysk. Czytaj więcej »

O implementacji systemów komputerowych, 7 grzechów głównych

Organizacje gospodarcze decydują się na wdrożenie systemów wspierających zarządzanie, widząc w nich szansę na znaczną poprawę efektywności gospodarowania. Inwestują poważne środki finansowe, oczekując, że zwrócą się one w niedługim czasie. Niestety, zdarzają się przypadki, że oczekiwania związane z zastosowaniem nowoczesnej myśli informatycznej nie w pełni zostają... Czytaj więcej »

Powstrzymać koncert życzeń

Z Maciejem Grabowskim, dyrektorem ds. informatyki w Cormay Poland, rozmawia Iwona D. Bartczak. Czytaj więcej »

Praca u podstaw

Wdrożenie zintegrowanego systemu MRP II/ERP jest obecnie warunkiem pozostania przedsiębiorstwa na rynku, natomiast narzędziem do jego rozwoju są rozwiązania budowane na podstawie tego systemu, ale wychodzące daleko poza standard. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...