powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2000

Zarządzanie personelem, 6 marca 2000
Zarządzanie personelem Computerworld nr Zarządzanie personelem
Raport Computerworld

A może ogrzewane fotele?

Pokaż mi swoje auto służbowe, a powiem ci kim jesteś - mogłoby powiedzieć wielu menedżerów działów informatyki. Czytaj więcej »

Lista obecności

Wdrożenie modułu HR w Volkswagen Poznań sp. z o.o. pokazuje, jakie znaczenie mogą mieć nawet niewielkie modyfikacje procesu zarządzania kadrami i jakie korzyści może odnieść z tego przedsiębiorstwo. Czytaj więcej »

Pracownik znany od podszewki

Zainteresowanie modułami wspomagającymi zarządzanie personelem, zintegrowanymi z systemami MRP II/ERP, jest na razie niewielkie. W ostatnim roku przeprowadzono wprawdzie kilkanaście tego typu wdrożeń, jednak większość z nich była zminimalizowana. Obserwatorzy rynku są jednak zgodni, że zapotrzebowanie na tego rodzaju rozwiązania dopiero się rodzi. Czytaj więcej »

Rozwód z braku innego wyjścia

W projekcie informatycznym niewielu rzeczy można być pewnym. Można jednak założyć, że w ciągu roku od wprowadzenia systemu w życie odejdzie ponad połowa doświadczonych i świetnie zorientowanych w zasadach działania organizacji członków zespołu projektowego. Odejdą na pewno - z nudów. Czytaj więcej »

Spektakl firmowy

Większość firm zagranicznych gra w tych sztukach już od kilku lat. 80% polskich firm dopiero przygotowuje się do premiery. Ci, którzy mają ją już za sobą, czasem długo dochodzą do siebie, klnąc scenarzystów i reżysera. Chodzi o coroczne występy w spektaklu pod tytułem "oceny okresowe". Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...