powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 2000

Inwestycje informatyczne, 7 lutego 2000
Inwestycje informatyczne Computerworld nr Inwestycje informatyczne
Raport Computerworld

Gorący pieniądz z informatyki

W wielu przedsiębiorstwach pokutuje przekonanie, że wystarczy wdrożyć nowoczesny system informatyczny, aby dzięki temu uzyskać poprawę w gospodarowaniu zasobami: pieniędzmi, czasem, pracą ludzką, surowcami, maszynami czy produktami. Czytaj więcej »

Informatyka policzalna

Wdrożenie w przedsiębiorstwie systemu klasy ERP to znaczny wydatek i często rewolucja organizacyjna.Jest to projekt o charakterze organizacyjnym z dużym udziałem informatyki. Istotnym problemem jest oszacowanie, na ile jest on uzasadniony i opłacalny. Czytaj więcej »

Nie wszystko za gotówkę

Zakup sprzętu, oprogramowania, usługi wdrożeniowej stanowi dla firm ogromny wydatek, a mimo to rzadko korzystają one z możliwości rozłożenia kosztów na etapy czy wręcz ich zmniejszenia. Czytaj więcej »

W poszukiwaniu bezpieczeństwa

Prawidłowo skonstruowane umowy na dostawę i obsługę oprogramowania lub na usługę wdrożenia systemu informatycznego pozwalają nie tylko dochodzić roszczeń w przypadku niepowodzenia projektu, ale także porządkują i dyscyplinują przebieg przedsięwzięcia. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...