powrót do strony głównej archiwum » Archiwum Computerworld

Zobacz cały rocznik Computerworld: 1999

Windows 2000, 13 grudnia 1999
Windows 2000 Computerworld nr Windows 2000
Raport Computerworld

Aby serwer był serwerem

Rozproszony system plików, zaawansowane zarządzanie pamięciami masowymi, obsługa mechanizmu quota i udostępnianie drukarek w Internecie to tylko niektóre z nowości w usługach plików i drukowania w Windows 2000. Czytaj więcej »

Kosztowna migracja

Zastosowanie Windows 2000 Professional na stacjach roboczych daje wiele korzyści, ale wymaga znacznych inwestycji w modernizację komputerów. Czytaj więcej »

Kraina aktywnych katalogów

Płaską strukturę domenową Windows NT 4.0 zastąpią w Windows 2000 usługi katalogowe Active Directory. Będzie to podstawowe repozytorium informacji o użytkownikach i zasobach sieci korporacyjnych opartych na nowym systemie Microsoftu. Czytaj więcej »

Najkrótszą drogą do Internetu

Internet Information Server 5.0 wbudowany w Windows 2000 czyni z tego systemu solidną platformę do realizacji zarówno podstawowych serwisów internetowych, jak i zaawansowanych usług handlu elektronicznego. Czytaj więcej »

Pływa w każdej wodzie

Usługi sieciowe Windows 2000 umożliwią wszechstronne wykorzystanie tego systemu operacyjnego i jego dołączenie do różnego typu sieci. Czytaj więcej »

Spóźniony prezent

17 lutego przyszłego roku będzie wielkim dniem i to nie tylko z powodu kolejnej okrągłej rocznicy moich urodzin. Na ten dzień Microsoft przygotował dla mnie i dla wielu innych użytkowników technologii informatycznych na całym świecie prezent obiecywany już od kilku lat - premierę następcy systemu Windows NT 4.0. Czytaj więcej »

System szczególnej troski

Każdą obietnicę i zapewnienie Microsoftu związane z Windows 2000 należy dokładnie sprawdzić w środowisku testowym, zanim system trafi do podstawowego systemu informatycznego firmy. Czytaj więcej »

Zmodyfikowane licencjonowanie

Wraz z wprowadzeniem Windows 2000 Microsoft zmienia sposób licencjonowania systemu, zwłaszcza w dziedzinie zastosowań internetowych. Czytaj więcej »

Raporty specjalne
  • zobacz raport

    5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki MDM w firmie

    Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem,...