Integrated Solutions partnerem Huawei

Podpisana przez firmy umowa o współpracy ma rozszerzyć ofertę Integrated Solutions dotyczącą realizacji projektów wdrażania infrastruktury sieciowej w największych polskich firmach.

Należąca do Orange Polska firma Integrated Solutions specjalizująca się w integracji systemów ICT została autoryzowanym partnerem Huawei.

Urządzenia i technologie sieciowe chińskiego producenta będą wykorzystywane przez Integrated Solutions w projektach integracji i wdrażania systemów w obszarach infrastruktury, sieci oraz bezpieczeństwa.

Zobacz również:

Dodatkowo, uzyskane przez inżynierów IS certyfikaty przyznawane przez Huawei umożliwiają świadczenie autoryzowanego serwisu urządzeń tego producenta.

„Nowy rok rozpoczęliśmy od współpracy z Huawei. To krok w stronę większej niż do tej pory dywersyfikacji naszej oferty rozwiązań sieciowych. Chcemy dać klientom wybór, w oparciu o którą technologię zamierzają rozwijać swoje środowiska teleinformatyczne. Dla wielu z nich Huawei jest ciekawą alternatywą, zarówno pod kątem ceny, jak i jakości” wyjaśnia Marek Janik, inżynier z Integrated Solutions. Korzystając z urządzeń sieciowych oferowanych przez Huawei, S zamierza ubiegać się o realizację nowych projektów wśród największych przedsiębiorstw w Polsce.

Produkty Huawei rozszerzają ofertę urządzeń znajdujących się w ofercie Integrated Solutions. Wśród dostawców z którymi IS ma już podpisane umowy partnerskie można wymienić m.in. Cisco, HPE, IBM, Fortinet, Juniper, Oracle, Check Point, Avaya, Extreme Networks i Microsoft.