CASE STUDY: Acuutech wprowadza nowe usługi dzięki wykorzystaniu pamięci masowej definiowanej programowo - Computerworld

CASE STUDY: Acuutech wprowadza nowe usługi dzięki wykorzystaniu pamięci masowej definiowanej programowoAcuutech to wiodący dostawca usług IT, dostarczający zintegrowane platformy i usługi do globalnej bazy klientów. Firma, z siedzibą w Loughton w Wielkiej Brytanii, ma biura regionalne w Singapurze i Houston. Obsługuje ponad 500 klientów z całego świata. Posiadając ponad 20letnie doświadczenie w branży, Acuutech specjalizuje się w rozwiązaniach opartych na technologiach Microsoftu, dostarczanych za pośrednictwem usług chmurowych i zintegrowanych rozwiązań hybrydowych.

Mając na uwadze zwiększanie konkurencyjności, firma chciała zaoferować klientom szybsze, bardziej niezawodne i zarazem efektywne kosztowo usługi cloud i hybrydowe. Dlatego zdecydowano o wdrożeniu nowego, zaawansowanego rozwiązania pamięci masowej definiowanej programowo. Acuutech wdrożyła serwery Lenovo System x3650 M5, które umożliwiły zwiększenie wydajności i ograniczenie kosztów.

„Bardzo cieszymy się, że możemy pomagać klientom wykorzystać pełną moc pamięci masowej definiowanej programowo i wszystkie oferowane przez nią korzyści” – twierdzi Philip Moss, Chief Product Officer w Acuutech.

„Jeden z klientów zastąpił kosztowne i niedostatecznie wydajne środowiska pamięci SAN rozwiązaniem Microsoft Storage Spaces Direct pracującym na Lenovo. W efekcie udało się ograniczyć koszty i zwiększyć pojemność pamięci masowej oraz I/O dziesięciokrotnie” – dodaje Philip Moss.

Jeśli chcecie przeczytać pełną wersję case study, zapraszamy tutaj.