Wsparcie DB2 w produktach Adobe
Firma Adobe integruje swoje oprogramowanie do tworzenia formularzy internetowych z DB2 Content Manager IBM.
Integracja DB2 z oprogramowaniem Adobe Form Solutions ma ułatwiać użytkownikom automatyzację procesów opartych na dokumentach papierowych. Adobe Form Server jest produktem do przechwytywania danych, który pozwala na publikowanie dokumentów PDF i HTML w Internecie. Porozumienie z IBM ma umożliwić szybsze i łatwiejsze tworzenie formularzy webowych przy użyciu Form Server, który ma być połączony bezpośrednio z bazą danych DB2.
Integracja pozwoli na używanie XML do transmisji danych, co ma uczynić ruting danych łatwiejszym i szybszym. Adobe opracowała architekturę XML dla wszystkich swoich produktów obejmujących pliki PDF. XML ma umożliwić łatwiejszą wymianę informacji zawartych w plikach PDF pomiędzy różnymi systemami.
Nowe narzędzia Adobe do projektowania szablonów i formularzy XML i PDF mają pojawić się w maju. Wraz z pojawieniem się tych narzędzi ma być udostępniona także specyfikacja nowej architektury XML.
Oceń artykuł
Komentarze (0)
Najpopularniejsze
- Pierwsze w Polsce testy transmisji danych z...
- Magdalena Gaj została Przewodniczącą Rady...
- Asseco wątpi w obiektywny wybór dostawcy w...
- Raport Państwo 2.0, czyli nowa wizja...
- Sygnity: wezwanie Asseco i sezonowość...
- Ogromna liczba komputerów Mac wciąż...
- Nasza Klasa uruchomiła inkubator...
- Google prezentuje okulary z Augmented Reality
- Oracle daje klientom bezpłatny system do...
- CBA kontroluje przetargi związane z CEPiK
Rekomendacje
Serwisy IDG - Warunki obsługi - Kontakt - Redakcja - Regulamin - O nas - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Reklama - Licencjonowanie treści - Prenumerata: Computerworld, Networld, PC World
Computerworld Polska i Computerworld Polska online są znakami towarowymi IDG Poland SA.
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A. 04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12 tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88






