Dell: drukarki w marcu

W przyszłym miesiącu koncern wprowadzi na rynek zapowiadane od ubiegłego roku drukarki własnej marki - poinformował szef firmy, Michael Dell.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Compendium CE do szkoleń używa głównie stacji roboczych, ponieważ ze względu na charakter swojej działalności – edukowania w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, potrzebuje wydajnych maszyn działających bezbłędnie w warunkach dużych obciążeń. Stacja robocza jest w tej...

W drodze do protokołu HTTP/2

W drodze do protokołu HTTP/2

Protokół HTTP/2 znacząco zwiększa szybkość działania i bezpieczeństwo kluczowych dla firmy aplikacji internetowych. Według badania przeprowadzonego niedawno przez firmę IDG Research, niewiele działów IT ma wystarczająca wiedzę na temat nowego protokołu i problemów technicznych...

W ofercie koncernu znajdą się tańsze drukarki atramentowe i laserowe modele przeznaczone dla grup roboczych. Partnerem firmy w przedsięwzięciu jest Lexmark. To właśnie urządzenia tego producenta sprzedawane będą pod marką Dell. Koncern liczy na sprzedaż drukarek w zestawach ze swoim sprzętem komputerowym, zarówno dla małych firm jak i klientów korporacyjnych.

Dell nie spodziewa się uzyskać bardzo znacznego udziału w rynku drukarek i zagrozić pozycji liderów tego segmentu. Ich sprzedaż stanowić ma jednak istotne źródło przychodów firmy. W ubiegłym roku Dell poprzez własne kanały dystrybucyjne sprzedał w Stanach Zjednoczonych 2,5 mln drukarek „obcych” producentów. W czerwcu 2002 r. z oferty firmy wycofane zostały drukarki HP, który nie będzie już dostawcą Della.

Zobacz również:

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.