F5 Networks wprowadza do oferty kolejne chmurowe usługi

F5 Networks wprowadza serię rozwiązań dla klientów korzystających z usług aplikacyjnych łączących prywatne, publiczne i hybrydowe środowiska chmurowe. Dodatkowo korporacja ogłosiła rozwiązanie stworzone wspólnie z Equinix Cloud Exchange oraz Performance Hub, które wspiera duże przedsiębiorstwa w zakresie wdrażania aplikacji, zapewniając im wysokie standardy bezpieczeństwa.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Innowacyjna i skuteczna analityka biznesowa w czasie rzeczywistym

Innowacyjna i skuteczna analityka biznesowa w czasie rzeczywistym

Efektywna analiza dużych zbiorów danych i wyciąganie z nich skutecznych wniosków biznesowych jest w czasach dynamicznie postępującej cyfryzacji jednocześnie ogromnym wyzwaniem i szansą dla firm z wielu różnych branż. Kluczem do sukcesu są jednak odpowiednie narzędzia – wydajna i...

Usługi chmurowe, in-memory, Hadoop – ewolucja w obszarze analityki danych

Usługi chmurowe, in-memory, Hadoop – ewolucja w obszarze analityki danych

W ankiecie przeprowadzonej w listopadzie 2016 r. udział wzięło 114 dyrektorów i kierowników działów IT. Badanie miało na celu sprawdzenie nastawienia polskich firm i instytucji do wykorzystania wysokowydajnych rozwiązań w obszarze hurtowni danych.

Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Lenovo Thinkstation P310 SFF - mała, wydajna stacja robocza

Compendium CE do szkoleń używa głównie stacji roboczych, ponieważ ze względu na charakter swojej działalności – edukowania w zakresie najnowszych rozwiązań technologicznych, potrzebuje wydajnych maszyn działających bezbłędnie w warunkach dużych obciążeń. Stacja robocza jest w tej...

F5 dostarcza aplikacje używane zarówno w centrach danych, jak i w środowiskach chmurowych (w tym tych opartych na zasadzie kontenerów usług lub mikrousług). Jeśli chodzi o sprzęt, to F5 rozszerza ofertę BIG-IP o serię rozwiązań iSeries. Platforma łączy w sobie programowalność ze wsparciem dla node.js. Można ją też tak skonfigurować, by chroniła firmę przed atakami DDoS lub pracowała w środowisku prywatnej chmury oraz sieci programowalnych SDN dostarczanych m.in. przez OpenStack, Cisco, i VMware.

Kolejna nowość – opracowana wspólnie z Equinix – nosi nazwę Equinix Cloud Exchange. Rozwiązanie dostarcza dostęp do usług chmurowych, omijając publiczny internet. Łącząc chmurowe bramki dostępowe F5 z rozwiązaniem Performance Hub od Equinix, klienci mogą się szybko łączyć z wieloma dostawcami chmurowych usług.

Zobacz również:

Inne nowości to Application Services Proxy (rozwiązanie dostarcza uproszczone zarządzanie obciążeniem i ruchem), Container Connector (rozwiązanie umożliwia przydzielanie usług do skonteneryzowanych aplikacji) i Application Connector (rozwiązanie upraszcza dostęp do aplikacji przedsiębiorstwa hostowanych w publicznej chmurze)

Platformy BIG-IP iSeries są już dostępne, a oficjalna data dostępności rozwiązań Application Services Proxy, Container Connector oraz Application Connector zostanie ogłoszona wkrótce.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.