Nowe narzędzie CRM dla małego biznesu

Microsoft udostępnił biznesowym użytkownikom pakietu Office nowe narzędzie CRM, które pomaga im zarządzać relacjami z klientami. Rozwiązanie nosi nazwę Outlook Customer Manager (OCM) i zostało opracowane z myślą o małych firmach, które chcą polepszyć swoje relacje z klientami.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Państwo 2.0 - 2-3 marca 2017 r.
2-3 marca 2017 r.

Państwo 2.0

IDG Marketing Breakfast - 15 marca 2017 r.
15 marca 2017 r.

IDG Marketing Breakfast

Scrum Days 2017 - 5-6 June 2017
5-6 June 2017

Scrum Days 2017

5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki BYOD w firmie

5 kroków do skutecznego wprowadzenia polityki BYOD w firmie

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w tempie błyskawicznym, zmieniając przy okazji rzeczywistość prowadzenia biznesu. Kluczowym zadaniem, przed jakim stoi wielu ekspertów IT jest odpowiednie wykorzystanie tego trendu w środowisku firmowym. W jaki sposób podejść do tematyki wdrażania...

IFS World Poland 1/2016

IFS World Poland 1/2016

IFS Enterprise Operational Intelligence™, Polcolorit, Tubes International, Partnerzy IFS, IFS na świecie: nowe wdrożenia, nowe kontrakty.

CRM w jasnych barwach

CRM w jasnych barwach

W przedsiębiorstwie, w którym oprócz sprzedaży produktu klientowi szczególnie ważne jest również świadczenie profesjonalnego nadzoru techniczno-inspektorskiego oraz opieki serwisowej, wszechstronny, ale bezawaryjny i prosty w obsłudze system zarządzania relacjami z klientem jest wręcz...

Aby to zrobić, oprogramowanie OCM weryfikuje treść wiadomości e-mail obsługiwanych przez aplikację Outlook, jakie klienci wymieniają z firmą. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy temu Microsoft zaprezentował inne narzędzie przeznaczone dla małego biznesu. Chodzi o Bookings. Jest to narzędzie przeznaczone dla firm świadczących różnego rodzaju usługi, które pomaga im zarządzać kontaktami z klientami.

Z usługi będą mogli na początku korzystać użytkownicy pakietu Office 365 Business Premium objęci firmowym programem First Release. Korporacja zapowiada, że w drugiej kolejności będzie ona udostępniana wszystkim użytkownikom pakietu Business Premium. W dalszej perspektywie Microsoft chce oferować usługę również użytkownikom pakietów Office 365 Enterprise E3 i E5.

Zobacz również:

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.