IFS inwestuje w IoT

IFS przejmuje 100% udziałów w fińskiej firme MainIoT, co ma wzmocnić jej pozycję w obszarze rozwiązań związanych z rozwiązaniami klasy IoT (internet rzeczy) przeznaczonymi do zastosowań w przemyśle.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
Międzynarodowe Targi Poznańskie usprawniają zarządzanie dzięki IFS APPLICATIONS

Międzynarodowe Targi Poznańskie usprawniają zarządzanie dzięki IFS APPLICATIONS

Firma Międzynarodowe Targi Poznańskie, lider przemysłu targowego w Polsce, usprawniła zarządzanie operacyjne dzięki aktualizacji systemu IFS Applications do nowej wersji.

PESA usprawnia produkcję i modernizację pojazdów szynowych, wdrażając IFS APPLICATIONS

PESA usprawnia produkcję i modernizację pojazdów szynowych, wdrażając IFS APPLICATIONS

PESA Bydgoszcz SA, specjalizująca się w produkcji, modernizacji i serwisie pojazdów szynowych, wdrożyła system IFS Applications 8 w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych w obszarze finansów, produkcji, dystrybucji, remontów oraz usług serwisowych.

Kuźnia Polska S. A. usprawnia działalność, wdrażając IFS APPLICATIONS™

Kuźnia Polska S. A. usprawnia działalność, wdrażając IFS APPLICATIONS™

Kuźnia Polska S.A., renomowany producent elementów stalowych dla wielu branż przemysłu, wdrożyła system IFS Applications™ w celu usprawnienia procesów biznesowych w obszarze produkcji, dystrybucji, utrzymania ruchu i finansów.

„Nabycie firmy MainIoT przez IFS stanowi kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. MainIoT jest liczącym się dostawcą w kluczowej dla nas, szybko rozwijającej się branży rozwiązań do zarządzania majątkiem i usługami serwisowymi. Będziemy mogli wykorzystać potencjał MainIoT w obszarze rozwiązań związanych z koncepcją „internetu rzeczy w przemyśle”. Jest to dziedzina, w ramach której aktywnie opracowujemy nowe rozwiązania” – uzasadnia inwestycję w przejęcie MainIoT Fredrik vom Hofe, wiceprezes IFS.

IFS to firma dostarczająca oprogramowanie typu ERP (Enterprise Resources Planning), EAM (Enterprise Asset Management - zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa) oraz ESM (Enterprise Service Management - zarządzanie obsługą serwisową). Zatrudnia obecnie ponad 2800 pracowników i ma ponad milion użytkowników na całym świecie. W Polsce firma jest w pierwszej trójce w rankingu zachodnich dostawców systemów klasy ERP, a jej oprogramowanie jest wykorzystywane przez ponad 240 przedsiębiorstw.

Zobacz również:

Natomiast firma MainIoT jest producentem rozwiązań do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i zarządzania obsługą serwisową( ESM), a także powiązanych z nimi systemów do zarządzania danymi. Jej produkty są przeznaczone dla przedsiębiorstw działających w branży energetycznej, przetwórczej, produkcyjnej i usługowej.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.