Fortinet zapowiada FortiGate Connector for Cisco ACI

Fortinet poinformował o integracji firewalli FortiGate z APIC (Application Policy Infrastructure Controller) - kontrolerem dla platformy Cisco Application-Centric Infrastructure (ACI), która zarządza sieciami sterowanymi programowo, znanymi jako sieci SDN (Software Defined Network).

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!
HP Networking Portfolio

HP Networking Portfolio

Trzecia platforma zintegrowała technologie mobilne, Big Data, chmury i social - wymuszając na organizacjach reorganizacje infrastruktur IT. W celu stworzenia jednej wygodnej platformy HP wprowadza rozwiązanie, które poprawi jakość i przyspieszy pracę. Zapoznaj się z możliwościami...

Nowe narzędzie nosi nazwę FortiGate Connector for Cisco ACI i zostało stworzono z myślą o bezpieczeństwie sterowanych programowo centrów przetwarzania danych. Rozwiązanie umożliwia wdrażanie zgodnych z polityką usług aplikacyjnych w warstwach 4–7 w sieciach fizycznych i wirtualnych. Narzędzie dodatkowo rozszerza platformę Fortinet Software-Defined Network Security (SDNS), która zapewnia ochronę przed zagrożeniami przez włączenie zabezpieczeń w całe środowisko centrum przetwarzania danych.

Rozwiązanie umożliwia automatyczne konfigurowanie zabezpieczeń w oparciu o wstępnie zdefiniowane polityki dla usług firewalla nowej generacji. Pozwala to na wprowadzanie usług zabezpieczających w dowolnym punkcie sieci przy użyciu zintegrowanego panelu do zarządzania, dzięki któremu egzekwowanie polityki bezpieczeństwa jest w przejrzyste.

Zobacz również:

Rozwiązanie FortiGate Connector for Cisco ACI będzie dostępne w IV kwartale 2015 r.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.