Produkt Roku Networld

W najnowszym redakcyjnym plebiscycie na najlepsze rozwiązania sieciowe wybraliśmy dziesięć pozycji, które w naszej ocenie zasłużyły na miano Produktów Roku. Tradycyjnie już nagradzaliśmy produkty do różnych zastosowań, jednak wspólnym mianownikiem wyróżnionego przez nas sprzętu i oprogramowania jest wysoka wydajność, funkcjonalność, innowacyjność i opłacalność.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prenumeraty
elektronicznej magazynu Computerworld!

Cisco Meraki Cloud Managed Wireless MR32/MR72

System zarządzania i punkty dostępowe realizujące rozproszoną sieć bezprzewodową, centralnie zarządzane z poziomu chmury. Punkty dostępowe pracują w standardach 802.11n oraz 802.11ac w wersjach indoor/outdoor. Mają wbudowane wsparcie dla BYOD, zapewniają zwiększony poziom bezpieczeństwa sieci dla gości, oraz detekcję intruzów, a także unikatowy system „Zero-touch device provisioning”.

AirWatch by VMware – AirWatch Secure Content Locker

Oprogramowanie do zarządzania danymi firmowymi przechowywanymi w chmurze AirWatch Cloud lub lokalnych repozytoriach firmowych. Administratorzy IT mogą dzięki niemu zarządzać mobilnym dostępem do dokumentów firmowych poprzez konsolę webową. Secure Content Locker umożliwia scentralizowanie zbiorów przechowywanych w różnych lokalizacjach, zarówno w chmurze, jak i lokalnie, lub jednocześnie w obu rozwiązaniach. Użytkownicy mogą przeglądać zawartość przechowywaną w chmurze wraz z folderami repozytoriów.

HP 3PAR StoreServ 7450

Pamięć masowa składająca się wyłącznie z układów flash. Ogranicza występowanie wąskich gardeł, które mogą zakłócić działanie uniwersalnych macierzy dyskowych wstecznie wyposażonych w napędy SSD. Nie wymaga wprowadzenia do środowiska całkowicie nowej architektury, w celu osiągnięcia wydajności oferowanej przez pamięci flash. Podnosi wydajność aplikacji dzięki obsłudze ponad 900 000 operacji wejścia/wyjścia na sekundę z opóźnieniem mniejszym niż 0,7 milisekundy.

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do dalszej części artykułu podaj adres e-mail

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.