Będą rozwiązywać zadania algorytmiczne przez 24h 320 metrów pod ziemią

19 kwietnia w zabrzańskiej Kopalni Guido rusza finał V edycji maratonu programistycznego. 75 najlepszych algorytmików, wybranych w eliminacjach, w których wzięło udział 185 drużyn z kilku krajów, będzie przez 24 godziny non-stop będą rozwiązywać zadania algorytmiczne na poziomie 320 metrów pod ziemią.

Computerworld Lider Informatyki 2014

Computerworld Lider Informatyki 2014

To wydanie Computerworld jest poświęcone prezentacji wyników dorocznego konkursu na Lidera Informatyki. Podobnie jak w ubiegłych latach również w 2014 roku redakcja Computerworld uhonorowała przedsiębiorstwa i instytucje działające w Polsce, które w sposób najbardziej innowacyjny i...

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Future Processing, pomysłodawca i główny organizator, chce w ten sposób pokazać młodym ludziom z całej Polski śląskie dziedzictwo przemysłowe. " Kopalnia Guido to wyjątkowe miejsce w skali kraju z niepowtarzalna atmosferą przesyconą historią. Poprzez nasze konferencje jak Światowy Dzień Użyteczności, Quality Excites czy właśnie Deadline24 podkreślamy swoje przywiązanie do inżynierskiej tradycji starając się organizować je w zabytkach industrialnego Śląska" - powiedział Jarosław Kacprzak, PR Manager Future Processing.

Wśród zarejestrowanych uczestników, którzy wzięli udział w eliminacjach, byli nie tylko polscy informatycy, ale także z Niemiec, Turcji, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech czy Ukrainy. Uczestnicy to głównie studenci z różnych zagranicznych uczelni: Ivan Franko National University of L'viv, Brno University of Technology, University of Waterloo, University of Glasgow, ale także polskich, m.in.: AGH, Politechnika Śląskiej, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego. Rejestracji dokonali też przedstawiciele znanych firm jak: Google, Flytronic, Apollogic czy NK.pl.

Zobacz również:

Zwycięzcy rozpoczynającego się jutro finału będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody w postaci: Apple iPad mini, Google Nexus, Amazon Kindle ufundowane przez Future Processing.

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.