CES: nowe wcielenie eee PC

Subskrybuj RSS A A A
07 stycznia 2009 17:43
Computerworld

Komputer przenośny wbudowany w stylową klawiaturę oraz dwa notebooki w jednym - to nowe pomysły na rynkowe przeboje zaprezentowane na targach CES przez Asustek.

Zobacz materiał wideo:

Oceń artykuł

średnio: 0 liczba ocen: 0

Komentarze (2)

~Gość

07-01-2009 23:31

eh, ogladanie relacji bez dzwieku... no mniejsza, wolalbym, aby ten 2gi "mini-lapek" byl powiazany z glownym, a nie jedynie korzystal z jego ekranu. poza tym - w przypadku jakiejkolwiek awarii dysku reinstalowac 2 systemy? gosh T_T

~Gość

07-01-2009 23:25

pierwszy pomysl chybiony - przerosniete PDA. nigdzie to zabrac ze soba, ekran malutki w stosunku do klawiatury, no a jego umieszczenie wola o pomste do nieba - sprobujcie postukac w klawisze patrzac na prawa strone klawiatury... a co do drugiego pomyslu - hmmm - moze nie tyle "nie lupi pomysl", co nie glupszy od poprzedniego. osoby z malymi palcami moga spokojnie operowac na takim ekraniku, jednak taki budowniczy bedzie mial spore problemy. chociaz sam fakt panelu dotykowego z ekranem zly nie jest - chociazby moglby sluzyc jako nawigacja do odtwarzacza wideo/muzyki, panel ze skrotami do aplikacji czy tez nawigacja pomiedzy otwartymi aplikacjami (zamiast alt+tab) - jednak wolalbym, aby byl to osobny ekranik dotykowy, niz rozbudowany touchpad.


Najnowsze

MAC, czyli ministerstwo reformowania rządzenia

Premier wspiera lojalnie w kryzysie najbliższego współpracownika, Michała Boniego, przyjmując na siebie atak oburzonych internautów podczas debaty o ACTA.

Nowe, unijne zamówienia publiczne

Komisja Europejska proponuje ważne zmiany prawa wspólnotowego w obszarze zamówień publicznych. Warto im się przyjrzeć bo to jeden z elementów nowej perspektywy finansowej UE. Warto zatem przyjrzeć się owej propozycji bliżej.

Bezpieczeństwo rządowych stron - analiza

Zespół zadaniowy ds. ochrony portali rządowych opublikował wytyczne. Trudno stwierdzić, że to najlepsze rekomendacje, jakie można było przy okazji zaistniałych ataków wypracować.

DEBATA: Kiedy walka polityczna w sieci przemienia się w cyberterroryzm?

Skuteczny atak cybernetyczny przyniesie opłakane skutki dla państwa i gospodarki. Boleśnie się o tym przekonaliśmy, gdy nie można było dostać się na strony internetowe najważniejszych instytucji w Polsce.

Czy MSW chce unieważnienia przetargu na pl.ID?

Rośnie ryzyko całkowitego unieważnienia przetargu na nowe dowody osobiste. Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołanie firmy Sygnity, która nie zgadzała się na wydłużenie o trzy miesiące terminu składania ofert na dostawę blankietów nowych dowodów osobistych. Wydłużenie całego postępowania o trzy miesiące może spowodować skargi uczestniczących w nim firm, a w konsekwencji unieważnienie przetargu.

Garść rad dla roztropnego szefa IT

Trudne czasy w gospodarce to okres, kiedy szczególnego znaczenia nabiera hasło: Jak cię widza, tak cię piszą. Osłabienie rynku przekłada się na oszczędności w przedsiębiorstwie, a oszczędności najłatwiej szukać w działach, które, w opinii zarządu, nie są bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością - czyli również w dziale IT.

Sprzeczne wizje e-dowodu

Koncepcja elektronicznego dowodu osobistego powstała w Polsce wiele lat temu. Starsze są koncepcje elektronicznego systemu świadczeń ochrony zdrowia. Mimo to, nadal są w trakcie budowy.

Rekomendacje


Serwisy IDG - Warunki obsługi - Kontakt - Redakcja - Regulamin - O nas - Polityka prywatności - Serwis zgodny z ASME
Reklama - Licencjonowanie treści
Computerworld Polska i Computerworld Polska online są znakami towarowymi IDG Poland SA.
© Copyright 2012 International Data Group Poland S.A. 04-204 Warszawa ul. Jordanowska 12 tel.(+4822)321-78-00 fax(+4822)321-78-88