Intertelecom '99: Doskonali zmiennicy

Główną rolę w ofercie targowej ABB Industrial Components sp. z o.o. odegrają siłownie telekomunikacyjne, produkowane przez niemieckie zakłady ABB CEAG. Na targach można będzie zobaczyć trzy modele siłowni przeznaczonych dla różnych grup użytkowników.

Główną rolę w ofercie targowej ABB Industrial Components sp. z o.o. odegrają siłownie telekomunikacyjne, produkowane przez niemieckie zakłady ABB CEAG. Na targach można będzie zobaczyć trzy modele siłowni przeznaczonych dla różnych grup użytkowników.

Najważniejszy produkt - siłownia CETACT S90, wyposażona w moduły prostownikowe 125A, jest przeznaczona dla dużych central telekomunikacyjnych i stacji transmisji radiowej. Niewielkie wymiary systemu umożliwiają równoległe łączenie nawet do 30 modułów, tj. do ponad 3750 A. Siłownia wyposażona jest w oddzielne szafy - bateryjną i odbiorów, a także oparty na procesorze 386 sterownik z ciekłokrystalicznym ekranem. Kontrola pracy urządzenia odbywa się z poziomu notebooka, na którym jest zainstalowane specjalistyczne oprogramowanie, zgodne z obowiązującą w telekomunikacji niemieckiej specyfikacją SvSig.

Ponadto na targach będzie można zobaczyć dwa mniejsze modele siłowni - CETACT S94 i DC/AC. Pierwszy z modułami prostownikowymi 30A zawiera kompletną siłownię telekomunikacyjną o wymiarach 60 x 40 x 100 cm i wadze 52 kg (bez modułów). W CETACT S94 może być wbudowanych do 4 modułów 30A/48V lub 50A/24V. Drugi model z modułami 3 kVA i 1,2 kVA jest przeznaczony do obsługi urządzeń z zasilaczami impulsowymi, takich jak komputery. Siłownia dostępna jest w dwóch rodzajach szaf, w których można zainstalować 3 lub 4 moduły przetwornic oraz by-pass elektroniczny, by-pass ręczny i pole odpływów.

Na stoisku ABB Industrial Components będzie można także zobaczyć wiele akcesoriów dla telekomunikacji, m.in. wielozadaniowe rozłączniki typu OS, OESA oraz styczniki 3- i 4-biegunowe. Wielofunkcyjne rozłączniki OS i OSEA mogą pracować w obwodach silnikowych, układach sprzęgających, jako rozłączniki główne, izolacyjne lub bezpieczniki. Wszystkie wyposażono w mechanizmy sprzęgające, ułatwiające ich łączenie, a także w niezależny od operatora styk migowy, szybko załączający lub rozłączający mechanizm napędu. Uczestnicy Intertelecomu będą mogli również zobaczyć nową generację styczników do aparatury łączeniowej niskiego napięcia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200